Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na březen. Týden od 28.2. do 6.3.

Horoskop na březen. Týden od 28.2. do 6.3.

Jupiter se postupně dostává do opozice se Saturnem, kde pobude až do května. V tomto období můžeme pocítit zvýšené napětí mezi optimismem a pesimismem, příležitostmi a překážkami. Spousta okolností si protiřečí a musíme si na ně utvořit střízlivý názor.

BERAN

V těchto dnech se zřejmě nestane nic převratného, doba je vhodná k bilancování minulosti a přemýšlení o budoucnosti. Hvězdy přejí komunikaci, a štěstí proto budou mít zejména lidé pracující v médiích, v propagaci a jiných oborech, které vyžadují přesnost ve vyjadřování. Nedejte se znepokojit tím, že v práci budete hrát chvíli druhé housle.

BÝK

Jako byste před sebou neviděli jasný cíl a nevíte, kam chcete svůj život směřovat. Úzkostlivě se proto držíte zaběhlého stylu života, který vám poskytuje jistotu, že neděláte něco špatně. Hodně energie věnujete rodině a domácím záležitostem. V zaměstnání by to chtělo více pružnosti. Zkuste se víc přizpůsobit a snažte se jít s novými trendy.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu si starosti nepřipouštíte. Věnujete se tvůrčí činnosti a dostatek času chcete strávit také s dětmi. Ačkoli vám přátelé budou naznačovat, že zanedbáváte profesní dráhu a zapomínáte na své ambice, nenechte se tím znejistit. Máte právo dopřát si jednou za čas radosti života a pustit pracovní záležitosti z hlavy.

RAK

Slunce v Rybách vám přeje jako každý rok touto dobou. V zaměstnání si získáte pevnou pozici a budete spokojení. Vztahy s rodinou by přitom měly být také bezproblémové, protože umíte vytušit, co si vaši blízcí přejí. Není ale vhodná doba pro budování dlouhodobého partnerského vztahu, nebyl by tu nejpevnější základ.

LEV

Od obchodních partnerů tento týden nečekejte průhledné a možná ani čestné jednání. Na místě je opatrnost a nedůvěra. Co se týče milostných záležitostí, počítejte s tím, že se vám do nich vloží nežádoucí element se svými radami. Nejspíš půjde o rodiče nebo o starší přátele, kteří se považují za zkušenější. Měli byste zůstat dostatečně nad věcí.

PANNA

Můžete se dočkat finančního přilepšení - buď vám něco přidá zaměstnavatel, nebo vás podpoří rodina. Zkrátka budete docela solidně zajištěni. Tento týden je vhodný zejména pro pracovní aktivity a obchody, lépe ale uděláte, když budete jednat na vlastní pěst. Týmová spolupráce může přinést rozčarování.

VÁHY

Pokud se snažíte najít novou práci, raději chvíli posečkejte. Věnujte se spíše rozvoji svých schopností a načerpejte nové znalosti. Pokud vás přátelé přemluví k výletu do ciziny, neváhejte a jeďte. Týden přeje hlavně vztahům kamarádským, bude lépe, když se příliš nezamotáte do citů. Je také vhodná doba pro přehodnocení životních postojů.

ŠTÍR

Svému zaměstnání se věnujete naplno, ale ve svých představách o ideálním fungování firmy se nemusíte shodnout s ostatními zaměstnanci. Zřejmě toho čekáte příliš od sebe i od druhých a vyžadujete přísnou disciplínu. Měli byste být tolerantnější k výkonům lidí okolo sebe, nikdo není stroj, aby byl přesný jako švýcarské hodinky.

STŘELEC

Jste natolik zvyklí na kolektiv okolo sebe, že se téměř bojíte podniknout něco sami. O všem se nejdřív potřebujete s někým poradit. Měli byste v sobě najít sebevědomí zorganizovat něco sami od sebe a nechat druhé, aby se pak jen připojili. Nemusíte dát tolik na to, co si o vás kdo pomyslí. Žádný člověk se nemůže zalíbit všem.

KOZOROH

Jasně vidíte do vnitřních záležitostí firmy, které by vám podle nadřízených měly zůstat utajeny. Všechny zjištěné informace si zatím nechejte pro sebe a využijte jich, až nastane pravý čas. Lásky přicházející v tomto týdnu budou mít spíš platonický charakter. Oddáváte se svým představám a po většinu času máte romantickou náladu.

VODNÁŘ

Jste jedno velké ego a vaše sebevědomí připomíná nafouklou bublinu, která je už nyní odsouzena k brzkému prasknutí. V práci narazíte na tvrdé autority, které se vám budou snažit ukázat svou moc a převahu. V kariéře mohou nastat nemilé překážky. Pokud se ale věnujete tvůrčí činnosti nebo šoubyznysu, můžete se dočkat naopak velkých úspěchů.

RYBY

Tento týden by se měl vydařit. Hvězdy přejí práci a na dobré časy se blýská i v oblasti lásky. Je tu příležitost urovnat spory s protějškem nebo narazit na novou známost. V přátelských vztazích ale vystrkuje drápky žárlivost. Reakce známých na vaše úspěchy vás může nemile překvapit. Držte se proto zpátky a moc se nechlubte.

 

www.astroporadna.com


28.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na březen. Týden od 28.2. do 6.3.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 28.2.2011 9:01

smajlik - 26nějak jsem se nepoznala........smajlik - 66

 
Jadvinka
Jadvinka - 28.2.2011 9:01

tak to tentokrád fakt sedísmajlik - 76,ale že bych z toho byla nadšená to teda nesmajlik - 11

 
Linda
Linda - 28.2.2011 8:55

Co se deje??? Tohle není strelec ani omylem smajlik - 66.

 
Bridgetj
Bridgetj - 28.2.2011 7:45

.....vaše sebevědomí připomíná nafouklou bublinu .... No, možná spíš moje tělo smajlik - 68smajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.