Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na duben. Týden od 18.4. do 24.4.

Horoskop na duben. Týden od 18.4. do 24.4.

Venuše se dostává do konjunkce s Uranem a vnáší dynamiku do milostných vztahů. Snadno přeskočí jiskra, což je příznivé pro nezadané, na druhé straně to ale může být hrozba pro sezdané páry, protože se může projevit sklon k nevěře. V druhé polovině týdne přejde Slunce do znamení Býka a přinese více stability.

BERAN

Neumíte se odpoutat od práce a dobrovolně se necháváte zaplavovat povinnostmi, které by ve své podstatě ani tak nehořely. Vy se ale chcete cítit důležitě a odmítáte odpočinek. Nebojte se zvolnit tempo a věnovat se pro změnu něčemu oddychovému, nakonec se budete cítit mnohem lépe. Jak fyzicky, tak psychicky.

BÝK

Všechno jako by se najednou ukazovalo v trochu jiném světle. Možná vám připadá, že jste do této doby viděli mnoho věcí zkresleně. Vztahy na pracovišti dostávají nový rozměr, zřejmě v někom objevujete cenného přítele. Doma se setkáváte s větším pochopením, dokážete vyjádřit své pocity a konečně se druhým více otevíráte.

BLÍŽENCI

Není ve vaší moci každému vyhovět, i když byste si to přáli. Možná je pro vás obtížné dodržet i dávno dané sliby a dostát pracovním povinnostem. Neustále vás něco rozptyluje a času není nazbyt. Je také dost možné, že se o vás pokouší chřipka a cítíte celkovou únavu. Pijte bylinkové čaje a nenabírejte si toho na sebe příliš.

RAK

Hlavu máte plnou protichůdných myšlenek a není snadné si v nich udělat pořádek. Není pro vás snadné utvořit si na věci jasný názor. Zaplétáte se do složitých úvah a všechno zbytečně moc analyzujete. Období proto není příliš vhodné pro rozhodování. Uděláte nejlépe, když slevíte ze své hrdosti a necháte rozhodovat jiné lidi.

LEV

Tento týden vypadá po pracovní i vztahové stránce velmi stabilně. Měli byste být spokojeni. To, co se zpočátku tvářilo nejistě, začíná dostávat konkrétní podobu. Konečně víte, na čem jste. Dobře uděláte, když vyjdete mezi lidi a oživíte společenské kontakty. Vyzařuje z vás zajímavé charisma a na druhé působíte pozitivně až blahodárně.

PANNA

V těchto dnech jste psychicky odolní a jen tak někdo vás nemůže vytočit. Máte dobrou náladu a nehodláte si ji ničím kazit. Týden je vhodný zejména pro milostné vztahy. Pokud jste sami, snadno přeskočí jiskra a něco romantického se započne. Planety přejí i začátkům pracovním. Je vhodné období pro pohovory a nástup do nového zaměstnání.

VÁHY

Máte silnou vůli, ale neprosazujte ji silou. Jednejte promyšleně a takticky. Dosáhnete tak lepších výsledků, než kdybyste věci lámali přes koleno. V partnerském vztahu to jiskří, máte k sobě blíž než jindy a můžete prožít krásné chvíle. Bylo by škoda kazit je vzpomínkami na dávné spory a nedorozumění. Užívejte si jeden druhého.

ŠTÍR

Pokud jste se v uplynulém období s někým nepohodli, tento týden k sobě zase můžete najít cestu. Jste ochotni naslouchat a pochopit odlišnost druhých lidí. Planety tentokrát moc nepřejí studiu ani jiným intelektuálním aktivitám, nicméně stále máte dostatek energie a chuť do podnikání nových akcí. Vyniknete také v oblasti sportu, i když to třeba nebývá vaše dominanta.

PANNA

Tyto dny jsou vhodné pro návštěvu přátel, které jste dlouho neviděli, ale také pro intimní večery doma při svíčkách. Každopádně byste se neměli nikam honit, užívejte klidu. Nenechte se ovládnout zádumčivou náladou a myslete víc na budoucnost. Potřebujete v sobě pěstovat optimismus a najít energii k plánování nových projektů.

VÁHY

Tento týden byste se měli držet zaběhaných kolejí a nepouštět se do činností, které nejsou vaší parketou. A to jak v práci, tak doma. A i když se budete věnovat tomu, co je vám blízké, nesnažte se lámat rekordy. Energie máte tento týden méně a nic vám nepůjde od ruky hladce. Možná se budete cítit dost unaveně, jak fyzicky, tak psychicky.

STŘELEC

Tyto dny jsou vhodné pro návštěvu přátel, které jste dlouho neviděli, ale také pro intimní večery doma při svíčkách. Každopádně byste se neměli nikam honit, užívejte klidu. Nenechte se ovládnout zádumčivou náladou a myslete víc na budoucnost. Potřebujete v sobě pěstovat optimismus a najít energii k plánování nových projektů.

KOZOROH

Tento týden budete prožívat velmi vnitřně a řadu svých pocitů a myšlenek si necháte pro sebe. Zkrátka nemáte náladu se o ně dělit. Planety přejí upevňování rodinných vztahů a také intimnostem. Denní rutina půjde tak trochu mimo vás, v hlavě se zaobíráte většími tématy. Nemáte ve zvyku utíkat z reality, ale tentokrát si to dopřejete.

VODNÁŘ

Při obchodních jednáních a podpisu smluv byste se měli mít na pozoru, nebylo by od věci k nim přizvat odborného poradce. Mnohem více vám planety přejí v mezilidských vztazích, snadno navazujete přátelské i milostné kontakty. Pokud budete opatrní a nebudete se do ničeho vrhat po hlavě, může z toho vzniknout něco trvalejšího.

RYBY

V těchto dnech cítíte silnou potřebu soukromí až samoty. Ve společnosti se necítíte dobře, nechce se vám komunikovat. Navíc si potřebujete srovnat v hlavě myšlenky. Nebraňte se ale setkáním s nejbližšími přáteli, pomohou vám leccos vyjasnit a podpoří vás. Období také přeje intimním chvílím s milovanou osobou. Pokuste se ale v sobě potlačit žárlivost.

 

www.astroporadna.com


18.4.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na duben. Týden od 18.4. do 24.4.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
fylypa.k
fylypa.k - 23.4.2011 10:32

smajlik - 5smajlik - 47

 
Ztracenka
Ztracenka - 19.4.2011 23:13

Jak se bude vyvíjet letošní rok pro muže 20.11.1958? Zůstane se svou partnerkou?

 
Almega
Almega - 18.4.2011 12:14

Bylinkový čaj - nemusím....A unavená jsme furt...Ale snažím se udělat si čas na brusle,když to jde,tak každý den se mořím na dráze....A práce je málo,takže nejsem ve stresu tolik,jako jiné roky-naštěstí nebo naneštěstí??!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.