Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na duben. Týden od 25.4. do 1.5.

Horoskop na duben. Týden od 25.4. do 1.5.

Saturnské vědro nás nutí k přijetí zodpovědnosti. Není vhodná doba ke zbrklým rozhodnutím, nepromyšlené akce brzy ztroskotají. Štěstí přeje připraveným. V těchto dnech bychom se měli zamyslet nad svými hodnotami a držet se konzervativních zásad.

BERAN

Zdá se, že vám v těchto dnech lidé pořádně nerozumí. V zaměstnání kvůli tomu dochází ke komplikacím a ani doma se nedočkáte takového pochopení, jaké očekáváte. Možná je to tím, že rychleji myslíte, než mluvíte, a nedokážete vyjádřit své myšlenky přesně. To, co je pro vás samozřejmé, potřebují druzí vysvětlit po lopatě.

BÝK

Snažíte se udržet vztah v harmonickém duchu a svůj protějšek zahrnujete pozorností i dárky. Přesto to někde drhne. Oba máte hodně povinností, které vám nedovolí trávit dostatek společných chvil, a názorově se také v mnoha ohledech neshodujete. Snaha se ale cení a dobrou vůli máte oba. Nakonec problémy jsou od toho, aby se řešily.

BLÍŽENCI

Ve středu vaší pozornosti jsou v tomto období zejména vztahy. Chcete si vyjasnit neshody s protějškem a možná i najdete cestu k některým bývalým přátelům. Náhoda vás svede do cesty s lidmi, o nichž jste si mysleli, že o nich už nikdy neuslyšíte. Dít se ale budou i další pozoruhodné věci, možná budete dost překvapeni.

RAK

Máte dost všech zásad a omezení, které vám nedopřejí trochu rozletu. Nebojte se vyrazit za tím, po čem skutečně toužíte vlastním srdcem, a odhlédněte od toho, co po vás žádá okolní společnost. Máte šanci překročit horizont všedního života a prožít něco neobvyklého. Neváhejte proto experimentovat a zapomeňte na předsudky.

LEV

Pokud se budete držet logiky a nepropadnete přílišnému idealismu, můžete si něco přivydělat. Energie máte dostatek a neváháte ji použít. Do karet vám hraje také dobré sebevědomí a silná motivace. Osobní život bude komplikovanější, přecijen ponořit se do citů druhého člověka vyžaduje hodně empatie, kterou teď moc neoplýváte.

PANNA

Jste nabiti pozitivní energií a kamkoli přijdete, přitahujete na sebe pozornost. Nebojíte se veřejného vystupování, chováte se uvolněně a přirozeně. Volíte působivá slova a všude najdete nějaké obdivovatele. V lásce ale musíte být opatrnější, tady vám všechno uvěřeno zdaleka nebude. Raději si moc nevymýšlejte, jednejte otevřeně.

VÁHY

Možná odhalíte tajné pikle, které se kují za vašimi zády. I když třeba nejsou směrovány proti vám, cítíte povinnost něco s tím udělat, aby pravda vyšla najevo. Tento týden jste vůbec vzorovými obhájci spravedlnosti, zasahujete všude tam, kde hrozí bezpráví. Lidé v okolí si vás proto váží a nebojí se vám důvěřovat.

ŠTÍR

V tomto týdnu se snadno prosazujete v zaměstnání, což vám zvedá sebevědomí. Štěstí bude přát hlavně učitelům, vychovatelům a vůbec osobám pracujícím s dětmi a mládeží. Co se však může zkomplikovat, jsou vztahy s příbuznými. Pokud s nimi řešíte majetkové spory, nejspíš mezi vámi propukne otevřený boj.

STŘELEC

Dobré okolnosti v zaměstnání vám mohou přinést finanční přilepšení. Vděčíte za to hlavně dobrým vztahům s nadřízenými a také příležitostem při vyhledávání obchodních partnerů a klientů. V partnerském vztahu to naopak může zaskřípat, na domácí půdě se tentokrát necítíte dobře a hned tak po vašem nebude.

KOZOROH

Tento týden je přáno zejména tvůrčím a uměleckým aktivitám. Máte bohatou představivost a nápadů lítá kolem tolik, že je nestačíte chytat. I když nejste zrovna typ, co by měl ambice vytvořit velká díla, můžete aspoň pozměnit svou všední rutinu nebo začít používat nezvyklé metody práce. V každém případě byste se měli vyhnout stagnaci.

VODNÁŘ

V těchto dnech zřejmě pociťujete nejistotu a nervozitu. Možná vám připadá, že je na vás ze všech stran vyvíjen nepříjemný tlak a nic nestíháte. V práci se nezastavíte, v domácnosti vás rovněž čeká hromada povinností a k tomu ještě máte vyřídit formality na úřadech. Není divu, že máte oslabenou imunitu a snadno se o vás pokusí chřipka.

RYBY

Možná máte pocit, že se na vás lidé divně dívají nebo že vás někdo sleduje. Snažíte se mít proto své chování pod kontrolou, aby nikdo neměl důvod myslet si o vás něco špatného. Všechno je to ale způsobeno oslabeným sebevědomím. Přestaňte sledovat sebe a všímejte si druhých – přijdete na to, že nemáte důvod zabývat se svou nedokonalostí.

 

www.astroporadna.com


25.4.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na duben. Týden od 25.4. do 1.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.