Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Saturn v opozici na planety nahromaděné v Beranu může sice brzdit vývoj, ale na druhé straně vyvažuje enormní sílu, která se žene nezadržitelně kupředu a nezná hranic ani překážek. Díky Saturnu je tu přeci jen cítit trocha zodpovědnosti a ohledu na okolní činitele.

BERAN

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a dokončení započatých projektů. Také jste poměrně dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější a na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a za pomoci intuice můžete dojít k zajímavým objevům.

BÝK

Konstelace je vhodná pro plnění rutinních povinností a papírování, i když to nesnášíte. V těchto dnech se však neděje nic vzrušujícího, a tak si můžete vyřídit všechny nudné záležitosti, na které si jindy neuděláte čas, ale musejí být hotovy. V tomto týdnu se také můžete více věnovat svému zdraví a přehodnotit jídelníček.

BLÍŽENCI

Vaše pozornost je zřejmě upřena k partnerskému vztahu, který se prohlubuje a přináší vám stále více radosti. S milostným životem mohou zahýbat i nezadaní, je totiž vhodná doba pro seznamování. Pokud se vyhnete upjatým osobám bez smyslu pro humor, můžete prožít velmi příjemný týden a užívat si veselý společenský život.

RAK

Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Na nic nemáte trpělivost a se vším rychle praštíte. Vyhněte se ukvapeným rozhodnutím a neprohlašujte nic, co byste za týden nemohli vzít zpátky. Najděte si čas sami pro sebe, zhluboka dýchejte a pokuste se ze sebe sklepat stres jízdou na kole nebo běháním.

LEV

V těchto dnech jste dobrými komunikátory. Výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledacos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Poslední dobou máte možná pocit, že s protějškem nejste naladěni na stejnou vlnu. Nyní zřejmě pochopíte důvod.

PANNA

Kariéra se vyvíjí dobrým směrem hlavně díky šikovným známostem a podpoře nadřízených. Úspěch můžete zaznamenat zejména v oblasti obchodu a financí. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. S osobami staršími si naopak rozumět moc nebudete, nevyhovuje vám jejich nechuť ke změnám.

VÁHY

V oblasti lásky a vztahů máte sklon k neuváženému jednání. Snadno se pro někoho nadchnete a slibujete lásku za hrob. Druhý den to ale cítíte zcela jinak a koukáte vyklidit pole. Vám i vašemu okolí prospěje, budete-li postupovat s větší rozvahou a mluvit obezřetně. A to nejen v lásce, ale ve všech oblastech života.

ŠTÍR

Psychicky jste vyrovnaní a můžete se pustit do jakékoli činnosti, kterou jste plánovali. Více vám však bude vyhovovat práce samostatná než týmová, na společenský kontakt si v těchto dnech nepotrpíte. Možná vám připadá, že vás druzí lidé akorát zdržují a neudělají nic pořádně. Na druhé straně ale dokážete ocenit jejich ochotu.

STŘELEC

V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a víte přesně, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Horší je to však s polem partnerských vztahů. Tady jste vedle jak ta jedle a protějšek vás nepřestává překvapovat. A to už jste začínali být přesvědčeni, že ho nemůžete znát lépe.

KOZOROH

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Lidem ale raději nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují osoby s nekalými úmysly. V příbuzenských vztazích může dojít k nedorozumění a vzápětí ke konfliktu. Také byste v těchto dnech neměli moc cestovat.

VODNÁŘ

Libujete si, jak se vám všechno pěkně daří, a vaši radost hned tak něco nezkazí. Ačkoli jste v zaměstnání možná převálcováni pohotovými jedinci s ostrými lokty, necítíte potřebu s nikým soutěžit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně schopností smysluplného projevu a promyšleného plánování.

RYBY

Cítíte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. K podobné změně se naskýtají vhodné příležitosti, takže k ní směle vykročte. V ostatních oblastech života, zejména v práci, se neustále děje něco nepředvídatelného, takže nemá smysl nic plánovat.

 

www.astroporadna.com


9.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 9.5. do 15.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ijaku
ijaku - 9.5.2011 22:08

S tou prací to sedí úplně přesně smajlik - 47

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 9.5.2011 9:27

No, že by se mi vše dařilo - to nevím. Ostré lokte mám, ale v práci ( kteoru mmch nemám, jen občasnou brigádu ) je nepoužívám......své tempo mám a že bych promyšleně jednala ? smajlik - 71smajlik - 68smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.