Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Venuše s Merkurem a Marsem se ocitají společně ve znamení Býka a přejí zejména obchodu a praktickým záležitostem všedního dne. Zisku dosáhnou lidé, kteří se drží nohama na zemi a neočekávají velký příjem za málo práce.

BERAN

Na cestě za pracovními cíly se mohou vyskytnout překážky. Nejlépe uděláte, když se na čas stáhnete do pozadí a nebudete zbytečně vystrkovat růžky. Pozorujte, přemýšlejte, dělejte si poznámky. Na základě průzkumu pak opatrně jednejte. Na domácí půdě vás čekají radostné chvíle, věnujte proto pozornost rodině.

BÝK

Při plánování berete v potaz všechny možné varianty a nic vás nemůže zaskočit. Vůli prosazujete s ledovým klidem, ale pevně a nesmlouvavě. Všechno máte ošéfované a cítíte, že věci držíte ve svých rukou. V zaměstnání máte proto volnou cestu k úspěchu. Rodina vás ale v těchto dnech skoro nevidí. Udělejte si na ni čas aspoň o víkendu.

BLÍŽENCI

V hlavě se vám rojí tisíce myšlenek a nápadů a všechny chcete uskutečnit hned. Jste ale příliš roztěkaní a skáčete od jednoho tématu k druhému. Měli byste se soustředit na jeden bod, jinak nikdy nic nedokončíte. V tomto týdnu byste neměli nikomu nic slibovat, hrozí, že na své sliby vzápětí zapomenete. Každopádně se vám bude hodit diář.

RAK

Na pracovišti vyvíjíte zvýšenou aktivitu, chodíte s novými nápady a jste iniciativní. Aspekty jsou příznivé zejména pro finanční záležitosti, můžete si platově přilepšit nebo najít způsob, jak dosáhnout vedlejšího příjmu. Máte dobré organizační schopnosti, silnou vůli a vytrvalost. Tento týden budete se sebou spokojeni a svou dobrou náladu předáte dál.

LEV

Tento týden může být psychicky náročnější, jelikož máte tendenci malovat čerty na zeď. Ve všem vidíte problém a dlouho trvá, než se k něčemu rozhoupete. Váhavost vám přitom není vlastní, sami jste tím zmateni. Měli byste vypnout mozek a věnovat se nějaké fyzické činnosti, ať už turistice, sportu nebo práci na zahrádce.

PANNA

Máte hodně povinností rodinných i pracovních a jste v jednom kole. Docela vám to ale vyhovuje, načerpali jste novou energii a potřebujete ji někde uplatnit. Nuda by vám v těchto dnech vyhovovala méně než neustálý zápřah. Neodpočinete si zřejmě ani o víkendu. Zkuste každý večer aspoň na hodinu vypnout při nenáročné kreativní činnosti.

VÁHY

V tomto týdnu vám práce od ruky zrovna nejde, jste nevrlí a máte sklon ke konfliktům. Vaše představy se rozcházejí s představami nadřízených, nechápete, proč druzí věnují tolik pozornosti hloupým detailům a svou otrávenost neumíte skrývat. Ve volném čase jste však plni energie a umíte užívat života. Vyhledejte společnost přátel.

ŠTÍR

Nastává dobré období pro oblast práce. Máte hodně energie, a to jak fyzické, tak duševní. Mělo by se vám dařit ve všech oborech, do kterých vkládáte ambice. Navíc dokážete vydělat slušné peníze, aniž víte jak. Týden je vhodný také pro investice a správu majetku vůbec. Jen vztahy stojí stranou dění, nevěnujete jim teď moc pozornosti.

STŘELEC

Vaše nekonvenční myšlenky a názory vyvolávají v druhých lidech rozporuplné pocity. Na domácí půdě máte pochopení i zastání, ale v zaměstnání vám vyhraněnost příliš neprospívá. Na druhé straně si ale získáváte obdiv pro odvahu, s jakou umíte vystoupit ze stáda. A pokud cítíte, že je to tak správně, stůjte si pevně za svým.

KOZOROH

V tomto období jste plni energie a je pro vás snadné prosadit se v zaměstnání, a to zejména, souvisí-li s financemi a obchodem. Bojovně se vrháte vpřed a válcujete konkurenci. Na druhé straně se zřejmě potýkáte s netrpělivostí a občas špatně odhadnete situaci. Snažte se vcítit do druhých lidí a pochopit jejich potřeby.

VODNÁŘ

Tento týden bude nejspíš nemastný neslaný a bude potřeba zapojit fantazii a tvůrčí nadšení, abyste si ho zpestřili. Vhodná je také změna prostředí - měli byste zajít mezi lidi. Díky smyslu pro humor se neztratíte v žádné dobře naladěné společnosti. Grilování na chatě za přítomnosti blízkých přátel je dobrým tipem pro nadcházející víkend.

RYBY

V těchto dnech můžete rozvíjet pracovní vztahy a získávat nové obchodní kontakty. Navíc dokážete dobře reprezentovat svou firmu a umíte dobře vyjednávat. Působíte důvěryhodně a seriózně. Období je vhodné pro investice i podepisování smluv nejrůznějšího charakteru. Podnikatelé by se konečně měli dočkat proplacených faktur.

 

www.astroporadna.com


16.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 16.5. do 22.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.