Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na květen. Týden od 23. do 29.5.

Horoskop na květen. Týden od 23. do 29.5.

Měsíc není na začátku týdne dobře postaven a citlivější lidé mohou zaznamenat náhlé změny nálad až citovou frustraci. Od středy budou aspekty vlídnější, zejména v oblasti mezilidských vztahů by měla vládnout harmonie.

BERAN

Bezmyšlenkovitě rozhazujete peníze a v duchu se přesvědčujete, že to zase brzy vyděláte zpátky. Rodina tomu ale moc nevěří a bude vás urgovat, abyste zbrzdili tempo. Je pravda, že byste si mohli čas od času dopřát nějaký ten nadstandard, ale nic se nemá přehánět. Myslete na zadní vrátka a nespoléhejte na štěstí, bývá vrtkavé.

BÝK

Tento týden je příznivý pro sebevzdělávání. Můžete si rozšířit obzory zajímavou četbou, rekvalifikačním kurzem nebo třeba jen rozhovorem se zajímavou osobností či večerním rozjímáním. Mohli byste také vyřídit hromadu dopisů či mailů, která se nahrnula v minulém období. Máte dobrou stylistiku, vyjadřujete se rychle a přesně.

BLÍŽENCI

Na jedné straně jako byste měli všechno, co člověk potřebuje, na straně druhé jako by vám pořád něco chybělo. Více než kdy jindy si tak můžete uvědomit, co je pro vás v životě skutečně důležité a po čem vlastně tolik toužíte. Jakmile to odhalíte, jděte rázně za tím. Nebojte se dávat najevo emoce a city, které chováte k druhým lidem.

RAK

Tento týden se nechováte zrovna jako diplomaté a snadno můžete někoho zranit, aniž si to uvědomíte. Ačkoli svá slova nemyslíte špatně a máte lidi okolo sebe rádi, můžete v nich vzbudit opačné pocity. Po každém proslovu se proto raději ujistěte, zda jste byli správně pochopeni. Doba je jinak vhodná pro oživení šatníku a návštěvu kadeřníka.

LEV

Vyhlaste týden odpočinku. Věnujte se svým koníčkům, vyražte s partnerem do společnosti a užívejte života. Tento týden si můžete splnit přání, o kterém už dlouho tajně sníte. Bude se týkat zejména lásky, ale spokojeni budou i lidé s uměleckými ambicemi. Dejte jen pozor při manuální práci, v těchto dnech nejste zrovna zruční a naděláte více škody než užitku.

PANNA

Zřejmě nemáte jasno ve svých finančních záležitostech a trochu se v tomto ohledu obáváte o budoucnost. Na druhé straně máte dobrou příležitost urovnat vztahy milostné. Také v zaměstnání by měla vládnout pohoda, ačkoli můžete bojovat s nesoustředěností. Spolehněte se na svou intuici a nechte si občas poradit od kolegů.

VÁHY

V těchto dnech hodně filosofujete o životě a rozebíráte mezilidské vztahy, zejména pak vztah partnerský. Čím více zacházíte do detailů, tím víc se vám na něm něco nezdá. Měli byste se soustředit na to, co je skutečně důležité, a detaily tolerovat. Pokud se věnujete nějaké tvůrčí činnosti, tento týden budete plni nových nápadů a inspirace.

ŠTÍR

V práci se můžete dostat na tenký led. Je možné, že za vašimi zády někdo spřádá nekalé intriky. Někdo se může opřít i do vašeho partnerského vztahu nebo rodiny. V takovém případě pochopitelně vypěníte a oheň bude na střeše. Na místě je každopádně obezřetnost a nedůvěra. Dobře promyslete, komu se s čím svěříte.

STŘELEC

Svůj protějšek neustále překvapujete. Máte romantickou náladu a vymýšlíte kousky jak vystřižené z růžové knihovny. V pondělí se můžete nepohodnout kvůli vašemu uvolněnému stylu života, většinu týdne byste ale měli prožít v souladu. V práci už to tak snadné nebude, zřejmě budete muset něco předělat nebo ztratíte neuložená data z počítače.

KOZOROH

Hodně se zabýváte svou profesí – přemýšlíte, kam nasměrovat kariéru. V současné době ale hodně sníte a v myšlenkách se pohybujete opravdu velmi vysoko. Neukvapujte se ve svých rozhodnutích a nemějte velké oči, co se týče budoucích příjmů. Zůstávejte nohama na zemi. Nejlepší bude, když své plány proberete s rodinou.

VODNÁŘ

Pokud se ve vaší rodině řeší ošemetná otázka ohledně společného majetku, zeptejte se na radu svých dobrých přátel. Nejspíš mají podobnou zkušenost a rádi vám ji předají. Zároveň je vhodná doba zapsat se do zájmového kroužku nebo klubu. Vyhovuje vám, když můžete trávit svůj volný čas ve společnosti lidí s podobnými zájmy.

RYBY

Jako byste se bránili uvěřit intuitivním signálům, které se snaží ovlivnit vaše jednání. Rozhodujete-li se mezi dvěma studijními obory, máte tendenci rozhodnout se podle míry jejich prestiže. Ve skutečnosti by bylo lepší rozhodnout se podle toho, co vás bude víc bavit. Stejně tak v oblasti lásky byste měli dát víc na cit než na rozum.

 

www.astroporadna.com


23.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 23. do 29.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
TULI
TULI - 23.5.2011 18:44

penize a zase ty penize .... smajlik - 36

 
Linda
Linda - 23.5.2011 9:53

Já a romantika smajlik - 34. A partner se domnívá ze ziji uvolneným stylem smajlik - 34... já umru smíchysmajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
Vikina
Vikina - 23.5.2011 9:50

smajlik - 76no studovat už teda rozhodně nebudu smajlik - 68 a VŽDYCKY se řídím citem a ne rozumeme, pak to tak dopadásmajlik - 34

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 23.5.2011 9:28

Almega: smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
Almega
Almega - 23.5.2011 9:17

Předpověď :nebude-li pršet,nezmoknem....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.