Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Mars s Venuší procházejí znamením Býka a drží se ve vzájemné konjunkci. Aspekt zvyšuje smyslnost a touhu po milostných dobrodružstvích. Čerstvě navázané vztahy budou intenzivní, ale stěží se obejdou bez konfliktů. Je zapotřebí více diplomacie.

 BERAN

V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.

 BÝK

I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Měli byste oprášit slušné kousky oblečení a vyrazit na ples, přecijen je sezona v plném proudu. Pokud se chcete s někým seznámit, vyražte do společnosti počátkem týdne.

 BLÍŽENCI

Možná nejste se svým současným životním stylem úplně spokojeni, a tak vzpomínáte na staré časy. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně si ale jen minulost idealizujete. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Zvolněte pracovní tempo a věnujte se blízkým.

 RAK

Nejste zvyklí prosazovat vlastní vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že i vy na to máte právo.

 LEV

Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Vadí vám předsudky a staromódní typy lidí, co vám neustále připomínají, že byste měli být odpovědnější. Vy si však jedete po svém a cizí moudra neposloucháte. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra.

 PANNA

Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Večer jste pak tak vyšťavení, že nemáte na rodinné radovánky náladu. Snad se trochu uvolníte o víkendu.

 VÁHY

Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.

 ŠTÍR

Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak nebudete mít ani čas na rozvíjení nových známostí, které teď s takovým gustem navazujete. Máte příležitost k pěkným vztahům a je škoda ji nevyužít.

 STŘELEC

Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh. Vždycky se vyplatí počkat na tu „pravou“ chvíli, i když máte pocit, že to nevydržíte a musíte mít všechno hned.

 KOZOROH

Pro tento týden je na nebi konstelace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.

 VODNÁŘ

Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat více jasno ve svých postojích.

 RYBY

Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Silné zastání máte v rodině, své plány s ní proto zkonzultujte.

 

www.astroporadna.com


30.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 30.5.2011 11:45

Haha,jelikož je málo práce,tak se velmi "válím",čili zase trefa vedle!! MOJE PŘEDPOVĚĎ: jestliže budeme mít rýmu,budeme smrkati.....

 
Jadvinka
Jadvinka - 30.5.2011 10:31

co to je za blbost-býk-přeci jen je plesová sezona v plném proudu smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127336.
Archiv anket.