Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Mars s Venuší procházejí znamením Býka a drží se ve vzájemné konjunkci. Aspekt zvyšuje smyslnost a touhu po milostných dobrodružstvích. Čerstvě navázané vztahy budou intenzivní, ale stěží se obejdou bez konfliktů. Je zapotřebí více diplomacie.

 BERAN

V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.

 BÝK

I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Měli byste oprášit slušné kousky oblečení a vyrazit na ples, přecijen je sezona v plném proudu. Pokud se chcete s někým seznámit, vyražte do společnosti počátkem týdne.

 BLÍŽENCI

Možná nejste se svým současným životním stylem úplně spokojeni, a tak vzpomínáte na staré časy. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně si ale jen minulost idealizujete. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Zvolněte pracovní tempo a věnujte se blízkým.

 RAK

Nejste zvyklí prosazovat vlastní vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že i vy na to máte právo.

 LEV

Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Vadí vám předsudky a staromódní typy lidí, co vám neustále připomínají, že byste měli být odpovědnější. Vy si však jedete po svém a cizí moudra neposloucháte. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra.

 PANNA

Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Večer jste pak tak vyšťavení, že nemáte na rodinné radovánky náladu. Snad se trochu uvolníte o víkendu.

 VÁHY

Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.

 ŠTÍR

Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak nebudete mít ani čas na rozvíjení nových známostí, které teď s takovým gustem navazujete. Máte příležitost k pěkným vztahům a je škoda ji nevyužít.

 STŘELEC

Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh. Vždycky se vyplatí počkat na tu „pravou“ chvíli, i když máte pocit, že to nevydržíte a musíte mít všechno hned.

 KOZOROH

Pro tento týden je na nebi konstelace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.

 VODNÁŘ

Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat více jasno ve svých postojích.

 RYBY

Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Silné zastání máte v rodině, své plány s ní proto zkonzultujte.

 

www.astroporadna.com


30.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 30.5. do 5.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 30.5.2011 11:45

Haha,jelikož je málo práce,tak se velmi "válím",čili zase trefa vedle!! MOJE PŘEDPOVĚĎ: jestliže budeme mít rýmu,budeme smrkati.....

 
Jadvinka
Jadvinka - 30.5.2011 10:31

co to je za blbost-býk-přeci jen je plesová sezona v plném proudu smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.