Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červen. Týden od 6.6. do 12.6.

Horoskop na červen. Týden od 6.6. do 12.6.

Slunce s Merkurem v Blížencích přejí intelektuálním aktivitám a studiu. Úspěch zaznamenají obchodní zástupci, jejichž práce spočívá zejména v dobré komunikaci. Informace se v tomto období šíří rychlostí blesku, takže pozor na klepy.

 BERAN

Máte hodně elánu do práce a je tu možnost vyniknout v týmu. Nemusíte se nikam drát, nemusíte moc mluvit, a stejně na sebe upozorníte. Hovoří za vás činy a horlivost. Navíc dobře zapůsobíte na obchodní partnery a zřejmě se vám podaří dostat je tam, kde je chcete mít. Cestou z práce choďte kus pěšky, ať se udržíte v dobré kondici.

 BÝK

Nezajímá vás, co bude zítra, žijete přítomností a hltáte život plnými doušky. Své blízké zahrnujete pozorností, nejmenší členy domácnosti malými dárky. Na peníze nehledíte, když jsou, tak jsou, když nebudou, tak nebudou. V práci jste duchem nepřítomní a často zmatkujete, ale nakonec se zase vzpamatujete a uděláte, co je třeba.

BLÍŽENCI

V ničem nevidíte problém. Pokud něco nevíte, tak si o tom najdete informace, a pokud něco neumíte, tak se to naučíte. Poradíte si zkrátka se vším, s čím si poradit potřebujete. Tuto výhodu využijete jak v práci, tak třeba při opravách domácnosti. A jestliže překonáte své ego a začnete číst manuály, všechno vám půjde ještě rychleji.

 RAK

Máte šikovné ruce a hlava vám slouží zrovna tak dobře. V tomto týdnu se dokážete dobře soustředit a v zaměstnání podáte obstojné výkony. Při cestování letadlem si raději označte kufry jmenovkou, ať nedojde k záměně. V cizině pozor na kapesní zloděje a falešné průvodce, co se z vás snaží vytáhnout peníze za každou maličkost.

 LEV

Necháváte věcem volný průběh a doufáte, že se všechno nějak vyvrbí. Nechce se vám do podnikání velkých akcí ani do řešení zapeklitých problémů. Přepnuli jste mozek na letní režim a nikdo po vás nemůže chtít nic složitého. Veškeré aktivity byste nejraději omezili na přípravu dobrého jídla a povídání s přáteli. Pozvěte je na grilování.

 PANNA

Nepravidelné příjmy vám dělají vrásky, ale nebojte se. I když teď máte méně, příští měsíc bude zase lépe. Ostatně vám neuškodí, když se naučíte trochu hospodárnosti. Strach nejlépe překonáte, když budete důvěřovat osudu. Na rodinné scéně vás něco překvapí, někdo možná přijde se svatebním oznámením. Bude důvod k veselí.

 VÁHY

Neradi sedíte na jednom místě a lákají vás nové obzory a dobrodružství. Čtyři stěny se okoukaly a zdá se, že nic zajímavého už domov nemůže poskytnout. Někdo to vyřeší cestováním, někdo třeba zauvažuje nad změnou bydliště nebo aspoň nad přestavbou toho stávajícího. Je vhodná doba pro nákup nového nábytku a bytových doplňků.

 ŠTÍR

Kolegové s vámi nesdílejí pracovní nadšení a dost brblají, když se jim snažíte organizovat práci. Zřejmě máte snahu zavádět nové pořádky všude, kam přijdete. Chcete učinit svět lepším a berete iniciativu i spravedlnost do vlastních rukou. Bohužel však narážíte na nepochopení. Vaše snaha bude marná, ať to myslíte sebelépe.

 STŘELEC

Týden přeje lásce a vztahům vůbec. Dobře působíte na lidi a umíte s nimi skvěle vycházet. Ve společnosti na sebe strhnete pozornost díky vtipné formulaci myšlenek a přirozenému kouzlu osobnosti. Máte šanci usmířit se s lidmi, se kterými jste byli v poslední době rozhádaní. V zaměstnání nad vámi někdo drží ochrannou ruku.

 KOZOROH

Doma vládne klid až podezřelé ticho. Je tu něco nevyřčeného, o čem se každý bojí mluvit nahlas a nikdo s tím nechce přijít jako první. Odsouvaný konflikt se nikdy nevyřeší a nadělá víc škody než užitku. Proto si radši všechno vyříkejte nyní, i když vás to bude stát trochu nervů a napětí. Ke konci týdne čekejte uvolnění.

 VODNÁŘ

V zaměstnání jedete jako draci a nedopřejete si odpočinek. Dost se přitom vyčerpáváte. Nezapomínejte pravidelně jíst, dodržovat pitný režim a dostatečně spát. Pokud vás delší dobu trápí nějaký zdravotní problém, ale ještě jste si nenašli čas na návštěvu doktora, najděte si ho nyní i přes velkou vytíženost. Ujasněte si priority, zdraví je přeci přední.

 RYBY

V mezilidských vztazích si zachováváte nezávislou pozici a zřejmě fungujete jako spojka mezi dvěma znepřátelenými stranami. Úloha to není lehká, ale jste dobří diplomaté a poradíte si. Dejte jen pozor, abyste se nevměšovali do cizích záležitostí až moc. Nesnažte se ovlivnit rozhodnutí druhých za každou cenu, držte si rozumný odstup.

 

www.astroporadna.com


6.6.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 6.6. do 12.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 6.6.2011 9:39

JJ,už se přímo klepu na opravu své domácnosti a manuál jsem již vloni rituálně spálila....Nyní si rvu šediny a štkám,jak se to mohlo stát??Předpověď: Vlastní stín nepředběhneš!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.