Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červen. Týden od 13.6. do 19.6.

Horoskop na červen. Týden od 13.6. do 19.6.

Jupiter přešel do znamení Býka a obecně přináší lepší materiální zabezpečení. Přeje obchodním aktivitám, rozvíjí zemědělství i trh s nemovitostmi. Díky dobré aspektaci na Pluto a Neptun by měl mít v těchto dnech zejména blahodárné účinky.

 BERAN

Ovládla vás lenost a nechce se vám řešit nic náročného. Energii jste ochotni vložit jen do společenských setkání a nakupování. Pozor, ať neutratíte více, než si můžete dovolit. Raději myslete na horší časy a nechte si nějakou rezervu. Možná vám v dohledné době vypoví službu mikrovlnka nebo televize a budete muset kupovat novou.

 BÝK

Nyní se vám zhodnotí všechna dřina, kterou jste v minulém období investovali do studia nebo rekvalifikačního kurzu. Díky načerpaným znalostem máte šanci získat lepší pozici nebo aspoň lepší finanční ohodnocení. Nastává příznivé období, ve kterém si můžete splnit dávné sny. Ovšem pod podmínkou, že si udržíte sebedisciplínu.

BLÍŽENCI

Týden přeje milostným vztahům. Veškerý čas byste nejraději trávili s milovanou osobou. Ve chvílích samoty si připadáte jako tělo bez duše a nic vás netěší. Potřebujete mít vedle sebe někoho blízkého, jehož přítomnost dodá vašim aktivitám smysl. Možná jste také vášnivě zapálení pro nějaký koníček a nemůžete se od něj ani na minutu odpoutat.

 RAK

Vypadá to, že máte více štěstí než rozumu. Díky dobré intuici a šťastným shodám okolností vyváznete z mnoha dramatických situací. Přitom můžete pomoci i druhým. Rozhédněte se po svém okolí, zřejmě je tu někdo, kdo vás teď moc potřebuje. A vy máte dostatek energie k tomu, abyste ho povzbudili a dodali mu novou naději a optimismus.

 LEV

Někdo si brousí zuby na vaše pracovní postavení a nejspíš spřádá intriky, jak vás z něho vystrnadit. Mějte proto oči otevřené a buďte zadobře s vedením. Každá maličkost se v těchto dnech může obrátit proti vám. Doma se postarejte o příměří, ať aspoň někde máte klidný přístav, kde se cítíte příjemně. Vhodná je i rodinná sešlost.

 PANNA

Cítíte ve vzduchu příležitost a je vám jasné, že pokud jí nechytíte pořádně za pačesy, budete na mrtvém bodě další dlouhé období. Pokud nějakou změnu udělat můžete, tak ji udělejte. Život se musí hýbat dopředu, jinak se točíte v bludném kruhu. V rodině můžete být kritizováni pro svůj příliš pragmatický přístup a nedostatek romantiky.

 VÁHY

Venuše je v dobrém aspektu na vaše znamení a přináší milé, romantické chvilky. Nejlépe je vám doma mezi blízkými. V práci se vyskytují nepříznivé okolnosti, které vám narušují vnitřní klid. Na druhou stranu ale můžete rozmnožit zisky. Úsilí by mělo být dobře zhodnoceno, i když vás to stojí stres. Neztrácejte optimismus.

 ŠTÍR

Ačkoli jsou lidé narození ve vašem znamení obvykle považováni za dominantní typy toužící po moci, v tomto období jen s překvapením pozorujete, jak se o moc perou jiní. Nechte je, ať se porvou, smetanu nakonec slíznete vy. A k tomu si zachováte hrdost. Umíte vyčkat na svou příležitost a vytřít všem zrak. Tato vlastnost se teď náramně hodí.

 STŘELEC

Stávají se z vás moralisté, kteří na druhých hledají každou špatnost. Kázání dávat umíte, ale občas zapomínáte zamést před vlastním prahem. Možná by vám prospělo, kdybyste se na pár dnů uklidili do ticha přírody a trochu se nad vším zamysleli. Nebylo by od věci změnit úhel pohledu a brát jednání druhých s větší tolerancí.

 KOZOROH

Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména obchodníci a lidé pracující v oblasti financí. Uvažujete prakticky, ale zároveň jste schopni vidět pravděpodobný vývoj dlouhodobých investic. Díky Jupiteru v Býku se vám otevírají nové možnosti a příležitosti. Nic vám nebrání v tom, abyste se jich chopili všema deseti. Překážky se nerýsují.

 VODNÁŘ

Tento týden se můžete potýkat se soustředěností a obtížnější to budou mít zejména studenti. Období není vhodné pro důležité zkoušky a můžete se rovněž setkat s nečekanými problémy na cestách. Kde vám naopak pšenka kvete v plné bujarosti, je oblast milostných vztahů. Neotálejte a vytáhněte polovičku na romantickou večeři.

 RYBY

Pokud vám připadá, že se vám v těchto dnech nic nedaří a překážky neberou konce, nevěste hlavu, za týden bude zase lépe. Nepropadejte paranoidním myšlenkám, že vás protějšek nemá dostatečně rád a hledá štěstí v jiných vodách. Nic není tak černé, jak to vypadá. Soustřeďte se na svou práci, na této půdě jste v těchto dnech silnější.

 

www.astroporadna.com


13.6.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 13.6. do 19.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaaj
kaaj - 13.6.2011 11:47

Přesně tak,já dneska místo pozdravu rovnou hryžu,pryč ode mne,,smajlik - 9

 
Almega
Almega - 13.6.2011 9:38

Přímo hořím pro svoji práci ...nechoďte ke mě nikdo blíž,nebo to špatně dopadne!! Předpověď:modré ponožky = upadne klika!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.