Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Mars přechází do znamení Blíženců a jeho bojovnost se přesouvá do duševní roviny. Dá se proto očekávat větší soutěživost v intelektuální sféře a zostřené slovní disputace. Politické kampaně zřejmě přitvrdí, naštěstí ale půjde jen o verbální souboje.

 BERAN

Zřejmě jste započali novou duchovní cestu a všímáte si všech náznaků a symbolů, které promlouvají k vašemu nitru. Přichází vhodná doba k zamyšlení nad budoucností i k nápravě některých chyb z minulosti. Mezilidské vztahy dejte do pořádku ještě během pracovních dnů, o víkendu se soustřeďte na vlastní meditaci a sebepoznávání.

 BÝK

Pozice Marsu v Blížencích vašemu znamení neprospívá, spíš do vás vlévá neustálou podrážděnost. Část frustrace si zřejmě vybijete za volantem nadáváním na ostatní řidiče, částečně vás jí může zbavit i srážka s neoblomným byrokratem. V tomto období jsou pro vás vhodné sportovní aktivity, u nichž je zapotřebí fyzická síla a vytrvalost.

BLÍŽENCI

Co není podepsáno na papíře, na to se nemůžete spolehnout. Nevěřte ústním dohodám a slibům, druhá strana z nich vycouvá dřív, než se nadechnete. V tomto týdnu vás asi dost podráždí užvaněnci, kteří nemají nic moc v hlavě, ale umějí se přihlásit o slovo a mluvit nahlas. Nic si z toho nedělejte, vaše příležitost ještě přijde.

 RAK

V první řadě byste si měli napravit pochroumané sebevědomí a až poté začít novou velkou akci. Platí to jak o práci, tak o osobním životě. Volného času využijte k rozjímání, pomohou vám například meditace u vody. Ujasněte si v sobě, kdo jste a co od sebe očekáváte. Potom si teprve položte otázku, co očekáváte od druhých.

 LEV

Hodláte se trochu zocelit a procvičujete svaly i mozek, abyste v příštím období lépe uspěli v poměřování sil se soupeři. Prožíváte jakousi přípravnou fázi, kdy musíte získat nové dovednosti a zkušenosti, abyste se mohli v té další náležitě prosadit. Naštěstí v sobě máte dostatek trpělivosti, takže nikam nespěcháte a věnujete pozornost detailům.

 PANNA

Nepravidelná životospráva se začíná podepisovat na vašem zdraví. Možná byste měli přehodnotit svůj životní styl a dodat mu trochu více řádu. V tomto týdnu byste také mohli najít novou zálibu – bylo by dobré, kdyby souvisela se sportem, fyzickou činností. Váš organismus potřebuje více pohybu, není dobré pořád jen sedět v knihách.

 VÁHY

Dojímá vás, kolik lidí s vámi sdílí vaše radosti a strasti a kolik přátel je opravdových. I když neprožíváte nejsnadnější dny, hřeje vás vědomí, že na to nejste sami. Zvláště o víkendu si budete moci užít přítomnost milých známých, posílena bude i vaše fyzická přitažlivost. V intelektuálních disputacích se asi neblýsknete, ale zaujmete kouzlem osobnosti.

 ŠTÍR

Neustále bojujete o své postavení a dostatek respektu od druhých. Chcete zapůsobit zejména dobrým postřehem a hbitým uvažováním. Můžete oslnit i vědomostmi, ale jen v případě, že dotyčná osoba není erudovanější. Pokud něco nevíte, radši to přiznejte hned na rovinu. Předstírání vševědoucnosti by se vám mohlo nepěkně vymstít.  

 STŘELEC

Stěžujete si na nudu a jednotvárnost všedních dnů, ale přitom jste líní něco podniknout. Možná čekáte, že vám někdo zavolá a někam vás vytáhne. Nespoléhejte na iniciativu druhých a vymyslete něco sami. Přátelé se rádi zapojí do vašich plánů. Ani rodinu nebaví trávit všechny večery stejným způsobem, i když to třeba nedají otevřeně najevo.

 KOZOROH

Po nějaké době zase nevíte, kam dřív skočit. Máte toho hodně v plánu a přeskakujete od jednoho nápadu k druhému, je však v nadlidských silách skloubit všechno dohromady. Nejvíc tím teď asi trpí rodina, protože na tu už vám čas skutečně nezbývá. O víkendu to nebude o nic lepší. Z přehršle povinností vás může ohrozit rýma.

 VODNÁŘ

Možná se sami sebe ptáte, kdy konečně začnete tu správnou dovolenou, na které si odpočinete. I když si v práci vezmete volno, máte pořád co dělat v domě, na chatě i na zahrádce. A jestliže se uvolíte někomu pohlídat dítko nebo pejska, klidu si také neužijete. Toužíte odjet někam k moři, plácnout sebou na pláž a nic nedělat.

 RYBY

Hodně sníte s otevřenýma očima, takřka neustále jste pohouženi do příjemných myšlenek. Ani realita není tak šedivá, jen ji musíte brát s nadhledem a naučit se ji víc prožívat. Uvnitř blízkého příbuzenstva se skrývají romance i dramata, o kterých možná ani nemáte ponětí. Do nějakých intrik ostatně budete už brzy vtaženi osobně.

 

www.astroporadna.com


20.6.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 20.6. do 26.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 20.6.2011 15:33

No na mne ten vodnar plati, predelavame baracek, obcas i neco udelam. Prave pujdu natirat dvere. smajlik - 68

 
Linda
Linda - 20.6.2011 9:44

Teda tak aktivní vodnár snad není za celý zivot a vy by jste to chtely nacpat do jednoho tydnesmajlik - 34.

 
Almega
Almega - 20.6.2011 9:10

Užvaněncům zdar a zmar!! Předpověď: Letící brambora spadne!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77634.
    Archiv anket.