Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Pěkný trigon Merkuru s Uranem přinese počátkem týdne posun v oblasti vědy a moderní technologie. Venuše jde do sextilu s Jupiterem a přeje láskám na cestách. Prázdninovému flirtu nebude bráněno a cestování obecně by mělo být v těchto dnech příjemné.

 BERAN

Při společenských setkáních hrozí, že vás někdo začne svádět, ačkoli váš partner stojí přímo vedle vás. Ze zdánlivě nevinného rozhorovu s cizí osobou opačného pohlaví může vzejít velká aféra. Pomluvy a nedůvěra udělají své, i když si s dotyčným/dotyčnou nic nezačnete. O víkendu vyražte někam k vodě, uklidní vás to.  

 BÝK

Nemůžete se dočkat, až zase vyrazíte někam na cesty. Doma vás nic nedrží a turistické boty už dlouho nebyly provětrané. Prospěje vám cesta do hor – jak po zdravotní stránce, tak po psychické. Lidem s chronickými potížemi pomůže pobyt u moře. V každém případě potřebujete více času na zotavenou, týden dovolené nestačí.

 BLÍŽENCI

Doma máte všechno přesně zorganizované a nemůže vás nic zaskočit. Členové rodiny nicméně nemusejí být s vaším režimem spokojení, trochu je to zřejmě omezuje v rozletu. Respektujte vůli druhých a dejte jim víc svobody, i když to myslíte sebelépe. Zejména děti ocení víc volnosti a možnosti volby.

 RAK

Nespokojíte se s málem a neustále chcete něco víc. Dřete na sobě i na své kariéře a Jupiter je vám nakloněn. Budoucnost vidíte v lepších barvách, než jak jste si ji představovali loni. V tomto týdnu se povede zejména řemeslníkům a kreativně založeným jedincům. Dílo vám pod rukama jen rozkvétá a jste nabiti optimismem.

 LEV

Žijete si svůj román a není radno s vámi mluvit o všedních starostech. Ty jsou teď zatlačeny do pozadí a v kurzu je teď jen láska a zábava. A je skvělé, že to na vás přichází takhle v létě, kdy je i příležitost vyrazit na intimní dovolenou ve dvou – vyhovovat vám bude polosamota nebo úplná samota, kde vás nebude nikdo rušit.

 PANNA

Fyzická kondice slábne a ani po psychické stránce na tom nejste zrovna nejlépe. Neumíte se v sobě zorientovat a přestáváte si důvěřovat. Mars v kvadratuře na vaše znamení vám ubírá energii a spoustu malicherných problémů vidíte zbytečně černě. Vezměte rozum do hrsti a podívejte se na věci z nezaujatého hlediska.

 VÁHY

Jdete směle kupředu, ale nekoukáte pod nohy. Neuvědomujete si drobné překážky nebo jim nepříkládáte žádnou váhu. Přitom ale o ně můžete zakopnout. Hlavně v práci věnujte pozornost detailům a než něco přejdete mávnutím ruky, raději to s někým zkonzultujte. Týden jinak přeje péči o zahrádku a domácí mazlíčky.

 ŠTÍR

Vztahy jsou zamotané a nevíte, kudy kam. Do srdce se vám vkrádá žárlivost a nedůvěra. Na druhé straně se ale ani vy svému protějšku se vším nesvěřujete a dáváte mu příčinu k pochybám. Hodně času byste měli trávit společně a zbytečně se navzájem neprovokovat. Prospěje vám společná dovolená. Co vás naopak ještě víc rozladí, bude rodinná návštěva.

 STŘELEC

Začínáte si být jisti úspěchem a postupujete beze strachu a bez zábran. Lidé v okolí vás skoro nepoznávají. Konečně ukazujete, co se ve vás skrývá, a chápete své možnosti. Navíc máte náladu na experimenty, což se projevuje téměř ve všech oblastech života. Poznáváte dosud nepoznané a zkoušíte nevyzkoušené. Je to příjemné a baví vás to.

 KOZOROH

Najednou si nejste jisti, kdo vlastně jste, odkud přicházíte a kam směřujete. Všechno jako by najednou dostalo nejasné barvy. Připadá vám, že si ničím nemůžete být jisti. Vybudované základy v práci i partnerství náhle vnímáte jako křehké a mělké. Je to ale jen váš subjektivní pocit. Nenechte se ovládnout strachem z budoucnosti.

 VODNÁŘ

V osobním životě cítíte stabilitu a mezilidské vztahy se upevňují. Lidé okolo vás jsou čitelní, víte přesně, kdo a jak na co zareaguje. V práci vám scházejí ostřejší lokty, abyste si prosadili svou vůli a napravili příkoří. Pořád si jen stěžujete, ale nic nepodniknete pro změnu. Občas máte pocit, že nemá smysl bojovat. Opak je pravdou, jen musíte sebrat energii a odvahu.

 RYBY

Dozvídáte se o lžích a nevěrách, které se odehrávají v okruhu vašich známých. Lidé k vám mají důvěru a svěřují vám všechno možné. Možná i věci, které ani nechcete vědět. Nakonec ani nevíte, co si s těmito informacemi počít. Zasahovat do jiných životů nechcete, a tak si to všechno raději necháte pro sebe. Jste výbornou vrbou.

 

www.astroporadna.com


4.7.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 7.7.2011 12:11

jo, to by šlo, jen bych nesměla být naštvaná na celý svět.

 
babkatapka
babkatapka - 4.7.2011 17:47

Kéž by to u Lva byla pravda, ale už na to nemám roky smajlik - 68

 
Almega
Almega - 4.7.2011 9:47

Chacha!! U nás doma si už každý může dělat co chce....Takže co??? Předpověď:Voda teče.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.