Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Pěkný trigon Merkuru s Uranem přinese počátkem týdne posun v oblasti vědy a moderní technologie. Venuše jde do sextilu s Jupiterem a přeje láskám na cestách. Prázdninovému flirtu nebude bráněno a cestování obecně by mělo být v těchto dnech příjemné.

 BERAN

Při společenských setkáních hrozí, že vás někdo začne svádět, ačkoli váš partner stojí přímo vedle vás. Ze zdánlivě nevinného rozhorovu s cizí osobou opačného pohlaví může vzejít velká aféra. Pomluvy a nedůvěra udělají své, i když si s dotyčným/dotyčnou nic nezačnete. O víkendu vyražte někam k vodě, uklidní vás to.  

 BÝK

Nemůžete se dočkat, až zase vyrazíte někam na cesty. Doma vás nic nedrží a turistické boty už dlouho nebyly provětrané. Prospěje vám cesta do hor – jak po zdravotní stránce, tak po psychické. Lidem s chronickými potížemi pomůže pobyt u moře. V každém případě potřebujete více času na zotavenou, týden dovolené nestačí.

 BLÍŽENCI

Doma máte všechno přesně zorganizované a nemůže vás nic zaskočit. Členové rodiny nicméně nemusejí být s vaším režimem spokojení, trochu je to zřejmě omezuje v rozletu. Respektujte vůli druhých a dejte jim víc svobody, i když to myslíte sebelépe. Zejména děti ocení víc volnosti a možnosti volby.

 RAK

Nespokojíte se s málem a neustále chcete něco víc. Dřete na sobě i na své kariéře a Jupiter je vám nakloněn. Budoucnost vidíte v lepších barvách, než jak jste si ji představovali loni. V tomto týdnu se povede zejména řemeslníkům a kreativně založeným jedincům. Dílo vám pod rukama jen rozkvétá a jste nabiti optimismem.

 LEV

Žijete si svůj román a není radno s vámi mluvit o všedních starostech. Ty jsou teď zatlačeny do pozadí a v kurzu je teď jen láska a zábava. A je skvělé, že to na vás přichází takhle v létě, kdy je i příležitost vyrazit na intimní dovolenou ve dvou – vyhovovat vám bude polosamota nebo úplná samota, kde vás nebude nikdo rušit.

 PANNA

Fyzická kondice slábne a ani po psychické stránce na tom nejste zrovna nejlépe. Neumíte se v sobě zorientovat a přestáváte si důvěřovat. Mars v kvadratuře na vaše znamení vám ubírá energii a spoustu malicherných problémů vidíte zbytečně černě. Vezměte rozum do hrsti a podívejte se na věci z nezaujatého hlediska.

 VÁHY

Jdete směle kupředu, ale nekoukáte pod nohy. Neuvědomujete si drobné překážky nebo jim nepříkládáte žádnou váhu. Přitom ale o ně můžete zakopnout. Hlavně v práci věnujte pozornost detailům a než něco přejdete mávnutím ruky, raději to s někým zkonzultujte. Týden jinak přeje péči o zahrádku a domácí mazlíčky.

 ŠTÍR

Vztahy jsou zamotané a nevíte, kudy kam. Do srdce se vám vkrádá žárlivost a nedůvěra. Na druhé straně se ale ani vy svému protějšku se vším nesvěřujete a dáváte mu příčinu k pochybám. Hodně času byste měli trávit společně a zbytečně se navzájem neprovokovat. Prospěje vám společná dovolená. Co vás naopak ještě víc rozladí, bude rodinná návštěva.

 STŘELEC

Začínáte si být jisti úspěchem a postupujete beze strachu a bez zábran. Lidé v okolí vás skoro nepoznávají. Konečně ukazujete, co se ve vás skrývá, a chápete své možnosti. Navíc máte náladu na experimenty, což se projevuje téměř ve všech oblastech života. Poznáváte dosud nepoznané a zkoušíte nevyzkoušené. Je to příjemné a baví vás to.

 KOZOROH

Najednou si nejste jisti, kdo vlastně jste, odkud přicházíte a kam směřujete. Všechno jako by najednou dostalo nejasné barvy. Připadá vám, že si ničím nemůžete být jisti. Vybudované základy v práci i partnerství náhle vnímáte jako křehké a mělké. Je to ale jen váš subjektivní pocit. Nenechte se ovládnout strachem z budoucnosti.

 VODNÁŘ

V osobním životě cítíte stabilitu a mezilidské vztahy se upevňují. Lidé okolo vás jsou čitelní, víte přesně, kdo a jak na co zareaguje. V práci vám scházejí ostřejší lokty, abyste si prosadili svou vůli a napravili příkoří. Pořád si jen stěžujete, ale nic nepodniknete pro změnu. Občas máte pocit, že nemá smysl bojovat. Opak je pravdou, jen musíte sebrat energii a odvahu.

 RYBY

Dozvídáte se o lžích a nevěrách, které se odehrávají v okruhu vašich známých. Lidé k vám mají důvěru a svěřují vám všechno možné. Možná i věci, které ani nechcete vědět. Nakonec ani nevíte, co si s těmito informacemi počít. Zasahovat do jiných životů nechcete, a tak si to všechno raději necháte pro sebe. Jste výbornou vrbou.

 

www.astroporadna.com


4.7.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 3.7. do 10.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 7.7.2011 12:11

jo, to by šlo, jen bych nesměla být naštvaná na celý svět.

 
babkatapka
babkatapka - 4.7.2011 17:47

Kéž by to u Lva byla pravda, ale už na to nemám roky smajlik - 68

 
Almega
Almega - 4.7.2011 9:47

Chacha!! U nás doma si už každý může dělat co chce....Takže co??? Předpověď:Voda teče.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 152359.
Archiv anket.