Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červenec. Týden od 25.7. do 31.7.

Horoskop na červenec. Týden od 25.7. do 31.7.

Slunce v trigonu s Uranem přináší příjemná překvapení a náhlé rozuzlení nepříjemných situací. Šťastné náhody mohou provázet zejména lidi narozené v ohnivých znameních. Merkur v opozici s Neptunem může mít nicméně na svědomí řadu nedorozumění a šumů v komunikaci.  

 BERAN

Na nejvyšší příčce vašeho zájmu stojí partner a rodina. Toužíte po klidných večerech strávených doma se svými nejbližšími, není ovšem snadné tuto představu naplnit. Povinností je stále hodně a závazky máte i u přátel. Dostáváte pozvání na společenská setkání, která se těžko odmítají. Více klidu se snad dočkáte o víkendu.

 BÝK

Nejsilněji se cítíte na domácí půdě. Domov vám přitom neposkytuje jen jistoty a zázemí, ale tentokrát se tu i skvěle pobavíte. Rodina vás něčím příjemně překvapí. Ve finančních záležitostech buďte tento týden opatrní a do zásadních změn se nevrhejte ani na poli pracovním. Náhlá rozhodnutí by mohla napáchat víc škody než užitku.

 BLÍŽENCI

V zaměstnání byste měli uplatnit organizační schopnosti. Veškerou práci obratně rozdělíte mezi kolegy a sami neděláte skoro nic. Na větší aktivity stejně nemáte energii, rychle se unavíte a dělá vám potíže dovést započaté úkoly do konce. O víkendu budete mít příležitost splnit dávný slib, který jste dali svým přátelům, tak se o to pokuste.

 RAK

V práci se musíte spoléhat na vlastní síly i úvahu. Nikdo vám neporadí, nikdo vám nepomůže, všechno je na vás. Jste nuceni nést větší odpovědnost, ale na druhé straně vás těší, že máte větší svobodu rozhodování. Ve volném čase máte příležitost věnovat se koníčkům, o kterých jste delší dobu uvažovali, ale zatím jste k nim neodhodlali.

 LEV

Vaše síla spočívá tentokrát v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Pro své plány dokážete nadchnout druhé a díky organizačním schopnostem je umíte vést. Mělo by se vám proto dařit především v pracovních záležitostech. Spolupráce s vámi je jedna radost a z kolegů se mohou stát dobří přátelé. Týden přeje také obchodu a podnikání.

PANNA

Na obzoru se rýsuje pozoruhodný vztah, který se nebude vyvíjet všedním způsobem. Přitom ale myslíte ještě na další osobu a dlouho potrvá, než vám zmizí z hlavy. Máte v sobě neurčitou touhu po romantických prožitcích a hodně sníte. V profesním vývoji byste se neměli spokojit s dosavadním stavem, usilujte o něco víc.

 VÁHY

Nezadaní mají možnost navázat pěkný partnerský vztah, ale musejí učinit první krok. Štěstí přeje odvážným a iniciativním. V ostatních aktivitách se spíš držíte zpátky, potýkáte se s nerozhodností a k ničemu pořádnému se nerozhoupete. Necháte se odradit i drobnými překážkami a při plánování budoucnosti jste spíše pesimističtí.

 ŠTÍR

Máte hodně energie k realizaci nových nápadů a plánů. V povolání se sice moc daleko nedostanete, ale ve všech ostatních oblastech máte dost kuráže a síly. Můžete se pustit do oprav a rekonstrukce domácnosti, uspořádat neobvyklou akci pro přátele, účastnit se sportovního setkání... Ve všem máte šanci vyniknout, kromě práce.

 STŘELEC

Možná máte náladu na milostné dobrodružství a po někom pokukujete. Planety však v současné době vztahy spíš komplikují a vnášejí do nich nejasnosti. Větší románek se proto zřejmě odehraje ve vaší mysli než ve skutečnosti. Zato v práci máte možnost dosáhnout pevného postavení; jste vystaveni vyšší zátěži, ale snášíte ji obstojně.

KOZOROH

Tento týden byste měli udělat něco pro své zdraví. Neseďte v nevětraných místnostech, vyrazte ven a pohybujte se na čerstvém vzduchu. Pomůže vám podpora přátelské osoby, která do toho půjde s vámi. Během týdne se možná dostanete do několika konfliktních situací a vaše nervy dostanou zabrat. Chce to klid a nadhled.

 VODNÁŘ

Tento týden můžete vyniknout v práci díky osobnímu šarmu a schopnosti vyjednávání. V řeči jste obratní a používáte silné argumenty. Navíc víte, co chcete, a ve svých postojích jste neochvějní. Zato v milostném životě se vám nedostává takového pochopení, o které usilujete. Pomůže vám otevřená komunikace a ochota naslouchat.

 RYBY

Na pracovišti přitahujete pozornost díky neobvyklým nápadům i zápalu, se kterým je prezentujete. Nadřízení ocení vaši snahu a budou vás chtít motivovat k dalšímu úsilí. Není proto vyloučeno lepší platové ohodnocení. S mezilidskými vztahy je to ale horší, v těchto dnech jste poněkud vznětliví a snadno se s druhými pohádáte.

 

www.astroporadna.com


25.7.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 25.7. do 31.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 25.7.2011 11:58

Zase vedle jak jedle:nemám žádné kolegy v práci!! Kdyby byli,tak bych jim dala práci a sama se šla válet na dovolenou...Předpověď: špinavé ponožky se samy nevyperou!!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.