Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskop na červenec. Týden od 18. do 25.7.

Horoskop na červenec. Týden od  18. do 25.7.

Venuše se přibližuje Slunci na konci Raka. Osobní šarm bude vyzařovat hlavně z lidí narozených ve vodních znameních. Těm v těchto dnech přeje štěstí v lásce a mezilidských vztazích vůbec. Ostatní znamení se budou muset spolehnout na schopnost komunikace a sebeprezentace.

 BERAN

Možná vám někdo na poslední chvíli nabídne, abyste s ním odjeli na dovolenou. Pokud vám to práce dovolí, neváhejte a jeďte, spontánní akce přeci bývají ty nejlepší. Vhod vám přijde také návštěva divadelního nebo hudebního vystoupení. V těchto dnech se chcete bavit a všední povinnosti jdou mimo vás. Užívejte léta, dokud je v plném proudu.

 BÝK

Objevujete v sobě temné stránky, o nichž jste netušili, že mohou být vaší součástí. V těchto dnech jdou všechny společenské hry a předstírání stranou, najednou musíte přiznat barvu jak sobě, tak jiným. Kromě toho se tu rýsuje odhalení nějakého skandálu – ať už vašeho osobního nebo někoho z blízkého okolí. Tajemství se neudrží.

 BLÍŽENCI

V těchto dnech vám hrozí trapasy, které nemáte ve vlastní režii, a tak jim těžko předejdete. Spíš se s nimi psychicky vyrovnejte a berte je s humorem. Nakonec, kdo se umí zasmát sám sobě, má napůl vyhráno. Jinak je přáno společenskému životu a přátelským setkáním. Pokud se chystáte s kamarády na společnou dovolenou, budete jako ryba ve vodě.

 RAK

Soustředíte se na jednu činnost a jeden cíl a zdá se, že v rukou držíte samá esa. Najednou vám všechno vychází, až vás to samotné překvapuje. Finanční situace se lepší, materiální zázemí je jistější. Můžete se pustit do nových projektů – tento týden planety přejí zejména plánování a domlouvání detailů s obchodními partnery.

 LEV

Měli byste na chvíli zastavit a pořádně se vydýchat. Působíte jako workoholici, kteří nemají v hlavě nic jiného než své zaměstnání nebo podnikání. Svět má i jiné stránky a byla by škoda se jim aspoň trochu nevěnovat. Nebo najednou při odchodu do důchodu zjistíte, že nic jiného než práci neznáte a nic jste si v životě neužili.

 PANNA

Pokud toužíte shodit pár kilo nebo přestáváte kouřit, v těchto dnech vás planety podpoří. Máte silnou vůli a dokážete si zformulovat rozumná motivační hesla. Při práci na zahradě nezapomeňte uzobávat čerstvé sezónní ovoce. Mělo by být základem očišťovací kúry i dietního jídelníčku. Také byste mohli ustoupit od zlozvyků, k nimž vás strhává práce.

  VÁHY

Cítíte, že potřebujete novou duchovní potravu, a zřejmě trávíte spoustu času v knihovně či knihkupectví. Nebylo by na škodu objevit nového zajímavého autora nebo zacílit na duchovní literaturu. Koncem týdne byste mohli potkat sympatickou osobu opačného pohlaví, která bude mít pro váš další život větší význam. Nevyhýbejte se proto společnosti.

 ŠTÍR

Zjišťujete, že po dobrém nic nejde, ale nemáte to svědomí, abyste to zkoušeli po zlém. Naštěstí umíte zapojit mozek a řešení zapeklitých situací pro vás není zase tak obtížné. Spoléhejte na své myšlení a dobré intelektuální předpoklady. Když všechno dobře zanalyzujete a spočítáte, měli byste se dočkat úspěchu, ať s pomocí druhých či bez ní.

 STŘELEC

Někdo se vám snaží učinit ze života peklo, ale nedáte se. Jste plni optimismu a dobré nálady, takže se proti útokům ze strany druhých snadno obrníte. Své nepřátele nakonec zneškodníte trefnými humornými poznámkami. Budete to vy, kdo se bude smát naposled. V práci to zatím nevypadá nic moc, ale zkušenosti získáváte, a to je cenné.

 KOZOROH

Čekáte na správný okamžik, abyste mohli vylézt ze své ulity a předvést světu výsledek svého dlouhodobého snažení. Zdá se, že zatím ještě nenastal, ale cítíte, že je blízko. To, co dřív vypadalo neskutečně, se teď začíná rýsovat v reálných barvách. Je dost možné, že ostatní najednou nečekaně trumfnete. Ale zasloužíte si to, dřeli jste dost.

 VODNÁŘ

V tomto týdnu by vám prospělo, kdybyste se věnovali kreativní činnosti. Zkuste něco vyrobit vlastníma rukama a vdechnout tomu vlastní myšlenku. Zřejmě se budete cítit lépe než po dni stráveném lenošením v křesle a tlacháním s přáteli. V rodině se schyluje k nějaké bouřce, předmětem sporu jsou však jako obvykle hlouposti.

  RYBY

Máte rádi svůj klid a když vás někdo tahá dneska tam a zítra zase jinam, jste z toho celí rozhození. Také vám dlouho trvá, než se pro něco rozhodnete. Blízcí přátelé by uvítali, kdybyste jednali trochu spontánněji. V zaměstnání je situace poměrně stabilní a není vyloučeno, že se vám podaří domluvit nějakou významnější spolupráci.

 

www.astroporadna.com


18.7.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 18. do 25.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 18.7.2011 8:25

Jojo,trapasy jako ryba ve vodě hrozí!! asi ploutví....Předpověď:kolik máku,tolik rohlíků !!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.