Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na srpen. Týden od 22.8. do 28.8.

Horoskop na srpen. Týden od 22.8. do 28.8.

Mars v Raku stojí v dobrém aspektu (Jupiter v Býku) a slibuje pohodu v rodinném prostředí. Týden je vhodný pro organizaci domácích záležitostí a urovnání rodinných vztahů. Merkur v opozici s Neptunem zamlžuje vidění reality a hrozí úniky do pohodlnějšího světa snů.

BERAN

Prožíváte dobré období, co se týče vztahů. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Ve své dobré vůli a radostné náladě svým přátelům ve všem vyhovíte a ani vaše případné žádosti nezůstanou nevyslyšeny. V řeči a argumentech nejste nijak svižní, nicméně srdce máte na dlani.

BÝK

V tomto týdnu se můžete cítit poněkud nerozhodně a rozpolceně. Důležitá rozhodnutí raději odkládáte na neurčito, protože na každé variantě vidíte určitá negativa, se kterýma se nedokážete smířit. Navíc se vám nedá ani pořádně poradit, jelikož o radách svých blízkých pochybujete úplně stejně jako o svých vlastních úvahách.

BLÍŽENCI

V zaměstnání vás udržuje snad jen silný smysl pro odpovědnost. Kariéra vás v těchto dnech neuspokojuje jako jindy a nejraději byste se odklidili na dovolenou a trávili celé dny u vody. Pokud zrovna dovolenou skutečně máte, užívejte si ji plnými doušky a pro jistotu vypněte mobilní telefon, ať vás nikdo neobtěžuje.  

RAK

Máte tendenci k únikům ze všeho, co vám momentálně není příjemné. Chcete si užívat života a povinnosti vám tento záměr kazí. Pokud však budete předstírat, že žádné úkoly před vámi neleží, jen je odsunete do budoucna, kde se nepříjemně nahromadí. Překonejte pohodlnost a vyřešte aspoň to nejdůležitější.

LEV

Mnoho myšlenek si necháváte pro sebe, protože nevíte, jak byste je vhodně vyjádřili. Je to škoda, protože se do vás nedá dost dobře proniknout a lidé vám pak těžko rozumějí. Často ani netuší, co se ve vás všechno skrývá. Pro začátek si o všem popovídejte se svými nejbližšími přáteli, ke kterým chováte naprostou důvěru.

PANNA

V těchto dnech se nejlépe realizujete na poli domácím. Domov máte jako ze škatulky a v kuchyni doslova kouzlíte. Je vhodná doba pro nákup nového nábytku nebo domácích spotřebičů. Hodně času zřejmě strávíte se svými dětmi, které o prázdninách žádají více pozornosti. O víkendu byste měli uspořádat zajímavý rodinný výlet.

VÁHY

Příznivé okolnosti v zaměstnání slábnou, ale Merkur vám stále přeje a díky dobrým komunikačním schopnostem a bystré úvaze se snadno udržíte na výsluní. V těchto dnech zřejmě v sobě navíc objevíte určitou manuální zručnost, která pro vaše znamení není zrovna typická. Dobře si rozumíte i s počítači a jinou moderní technikou.

ŠTÍR

Myšlení vám neslouží jako jindy, ale zato máte dobrou intuici. Jste hodně citliví k lidským povahám a dokážete je velmi brzy odhadnout. Poznáte na první pohled, kdo je k vám upřímný a kdo se vás snaží jen využívat. Přesto se s nikým nepouštíte do otevřených konfliktů, volíte jemnější strategie, jak se vyhnout nepříjemným lidem.

STŘELEC

Tento týden prověří vaši trpělivost. Jste zvyklí být se vším hned hotovi a dost zuříte, když se vám něco nepodaří na první pokus. Také nejste nijak příjemnými spolupracovníky, protože všichni vaši kolegové jsou stokrát pomalejší než vy (alespoň podle vašeho mínění). Bude vám proto vyhovovat, když budete pracovat samostatně.

KOZOROH

Pokud jste v minulých dnech něco zanedbali nebo nechali uplavat, netruchlete a pokuste se to napravit. Nebyly to poslední příležitosti, které se vám připletly do cesty. Je to poučení pro příště, že využít příznivých shod okolností se musí hned. Ačkoli tento týden nic zvláštního nepřinese, nakonec budete celkem spokojeni.

VODNÁŘ

Věci přestávají běžet podle vašich plánů, příznivé období poněkud polevuje. Nemůžete se spoléhat na štěstí, ale tak špatně zase také nebude, jen musíte zapojit víc osobního úsilí. V tomto týdnu se přesvědčíte, že se ve chvílích potřeby můžete spolehnout na své přátele. Zřejmě vám nabídnou pomoc, aniž je o to požádáte.

RYBY

Nadřízení si nemohou vynachválit vaši pracovitost, což vás motivuje k tomu, abyste svou snahu ještě znásobili. Pomalu se ale začínáte cítit vyčerpaně, a navíc vás může mrzet, že vaše úsilí není nijak zvlášť finančně ohodnoceno. Slovní pochvala vám nestačí, potřebujete si být jisti, že vaše snažení přinese také trochu materiálního ovoce.

 

www.astroporadna.com


22.8.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 22.8. do 28.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 22.8.2011 9:45

Ta kariéra! Ta potvora!!! Co s tím?? Mobil si vypínám každý večer a od pátku do pondělí do půl 8 ráno...kašlu na to,aby mě někdo otravoval....Moje předpověď: rostou houby,tak hrrr na ně!!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.