Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Navštivte festival Miluj svůj život v Plzni

Navštivte festival Miluj svůj život v Plzni

Od soboty 3. července do pondělí 5. července 2010 se promění areál SOU stavební, Borská 55 v Plzni v místo, kde  bude probíhat 28. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

Návštěvníci se mohou těšit na mnoho zajímavých programů, ve kterých během těchto tří dnů vystoupí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí.

Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy a mnoho dalších programů z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10 do 22 hodin.

 

Na tomto festivalu přivítáme mnoho zajímavých osobností.

Léčit smíchem vás přijede paní PhDr. Patricie Anzari, která je i autorkou originálního terapeutického přístupu.

Z USA k nám zavítá paní Magda Matušková, která má na festivalu hned několik programů. V jednom z nich nám poradí, jak vyzrát na stres nebo z něj dokonce udělat svého přítele. Zajímavostí je také návštěva slovenského písničkáře a multiinstrumentalisty Žiarislava, který vás okouzlí hrou na několik hudebních nástrojů.

Mezi vyhledávané programy patří bezesporu intenzivní pracovní dílny.

Návštěvníci se zde např. naučí oblékat dle principů feng-shui. Zjistíte, co si obléci a jaké barvy zvolit tak, aby to, co máte na sobě, vám dodávalo rovnováhu, sílu anebo třeba jen radost ze života.

V pracovní dílně Psychokineze zase zjistíte, že ani ohnout nerezovou lžíci pomocí psychokinetické energie není tak nemožné, jak se zdá. Nejenže to lehce zvládnete, ale dokážete zde ze lžíce pomocí několikanásobného zkrutu vytvořit i malé výtvarné dílko.

Rodiče zde mají možnost v sobotu 3. 7. a v neděli 4. 7. odpoledne od 12.00 do 17.00 využít služeb dětského koutku (už od 1 roku věku dítěte) a sami jít na přednášky či výstavu.

Pro děti je zde připraven zajímavý program. Větší děti si mohou zkusit sami vyrobit panenky či plzenskřítky z ovčího rouna, malovat, modelovat nebo tvořit z přírodních materiálů. Pro menší děti budou připraveny skládačky, hračky, jednoduché hudební nástroje nebo domácí šátečkové divadlo. Po celou dobu se o děti budou starat učitelky z waldorfské školky.

 

Kromě programů můžete navštívit v prostorách areálu velkou prodejní výstavu. Téměř  stovka firem zde předvede svoji  nabídku výrobků a služeb týkající se ezoteriky, zdraví, zdravého životního stylu a podobně.

Můžete také využít služeb ezoterických poradců, kteří budou po celou dobu konání festivalu připraveni použít svoje schopnosti a zodpovědět vaše otázky. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých jiných dalších metod.

Programy probíhají denně od 10. do 22.hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10. do 19. hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením a nabídku velmi chutných vegetariánských jídel.

Festival se koná v areálu SOU stavebního, Borská 55, Plzeň.

Program akce najdete na http://www.ezotera.cz/ano , pro informace volejte na telefon 608 377 573.

Redakce


25.6.2010   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Navštivte festival Miluj svůj život v Plzni

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jarča*
Jarča* - 29.6.2010 14:00

martus: jj, v Plzni bývají dobré akcesmajlik - 47. Tohle vypadá taky zajímavě, koukala jsem i na program. Akorát mám obavy, jestli bude těch 33 stupňů, že budou všichni raději u vodysmajlik - 68

 
martus
martus - 29.6.2010 13:40

smajlik - 61 bydlet na tachovsku, jako dríve, urcite bych si tam zajela - vypadá to velmi zajímave. Jezdila jsem na oslavy osvobození Plzne americkou armádou, na prehlídky divadelních her i za trampskými písnemi na Lochotín - vzdy moc prímasmajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 125754.
Archiv anket.