Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Šílená poradna tasemnice Květy

Šílená poradna tasemnice Květy

Ženy! Muži! Děti! Odboráři! Ctěný proletariáte! Velice jsem se těšila na dnešní plodnou debatu, ale stávkující lid mi nedovoli dostaviti se do zaměstnání, vykonávat potřebnou práci pro blaho našeho státu, upevňovat tak naší ekonomickou sílu a navyšovat hrubý domácí produkt. Uvízla jsem v zácpě. My, tasemnice, jsme na tyto situace čas od času zvyklé, zvlášť, pokud je domácí produkt příliš hrubý. Ale přesto je mi to velice líto, protože vaše intelektuální debaty jsou světlem na konci mého tunelu a pokaždé mě rozehřejí natolik, že mi blahem vibruje i poslední článek. Dávejte na sebe tedy pozor, nemlaťte se transparenty a doufám, že půjdete do důchodu až v osmdesáti! Co bych si tady totiž bez vás počala?

 

Almega: A nakonec nová otázka:K čemu jest ženská?

Tasemnice Květa: Dnešní povídání bude na velice filosofické téma. Kdybychom vzali jakousi podivnou definici z encyklopedie, potom Žena obecná (lat. homo femina normalis) posluhuje muži obecnému. Velice se u toho napracuje, za což bývá častována výtkami, že celý den vlastně nic nedělala. Základní kultivary se dělí na Okrasný neboli Telátko, Domácí neboli Puťka, Pouliční neboli Frajle, Domina a Filosofka. Existují další poddruhy jakožto např. Kudlanka nábožná, Cosmožena, žena politička, žena tescově-hypernovní a mnohé další. Chování ženy nelze stanovit žádným matematickým vzorcem, protože se dokáže chovat mnoha způsoby najednou. Někdy se chová dle zákonů fuzzy logiky. Jenomže my tasemnice s takovouto definicí zásadně nesouhlasíme. Kloníme se k názoru, že  je na občansky probuzených, odpovědných a odvážných ženách, aby vzaly věc do rukou, svrhly vládu, zrušily finanční systém, zavedly úplnou automatizaci a zlikvidovaly mužské pohlaví. Nyní je již technicky možné se reprodukovat bez účasti muže a přivádět na svět jen ženy.

Muž je biologická chyba: mužský chromozom (xy) není nic než nekompletní ženský chromozom (xx), má totiž neúplnou řadu genů. Býti mužem znamená být citově omezený zmetek; býti mužem je tělesná vada a muži jsou citoví mrzáci. Ačkoli je muž bytostí pouze živočišnou, není k užitku ani jako samec. Jakožto neúplná žena tráví muž svůj život v pokusech učinit se úplným: stát se ženou. Snaží se toho docílit tím, že stále pase po ženách, bratříčkuje se s nimi a snaží se žít skrze ně a s nimi splynout. Proto také prohlašuje za své všechny ženské vlastnosti - emotivní stabilitu a nezávislost, sílu, energii, rozhodnost, životní dynamiku, klid, objektivitu, schopnost pozitivního sebeprosazení, odvahu, vnitřní celistvost, životní vitalitu a intenzitu, hloubku charakteru, schopnost se odvázat a podobně. Běžná mužská metoda kompenzace, že nejsem ženou, totiž Vytasit svého Velkého Ptáka, je způsob hrubě nedostačující, protože Ho muž může tasit skutečně jen nepříliš často, a to mu nestačí. Takže Ho tasí ve skutečně masívním měřítku, aby celému světu dokázal, že je "Muž". Zkrátka žena jest ozdobou, mozkem i hlavním poháněcím článkem lidstva v celé jeho historii. Až tedy na některé výjimky...

 

Riki: S dovolením bych měla otázku z oblasti úzce odborné. Budou letos na kótě GPS: 50°48'3.682"N, 14°1'50.583"E růst houby spíše v červenci, nebo až v srpnu? Odhadem, samozřejmě - zaměstnavatel požaduje plán dovolených, tak abych se strefila v řádu týdnů. Houbaření jest mým koníčkem už od útlého věku cca 6 jar. Nebo zim? Teď si nejsem úplně jistá. Doplňující otázka - není to zvláštní, že moje houbařské úlovky, ač z hlediska estetického bývají tvarově i barevně pestré, se bližní zdráhají konzumovat? tasemnice květa

Tasemnice Květa: Milá Riki, vybrala jste si pro houbaření velice pěkné místo. Před dvaceti lety by Vám ovšem nějaké houby nikdo neuvěřil a jediným úlovkem by bylo pár broků do kožichu. Ale zpět k otázce: na této kótě budou růst houby přesně na přelomu července a srpna, bude-li vlhkost vzduchu v šest hodin ráno 87 %, rosný bod 16 - 18° C a tlak vodní páry 24 hPa. Vaši bližní jsou velice divní. každý přece ví, že základem zdravé výživy je konzumace zeleniny (a houby patří mezi zeleninu) v barvách semaforu. Tedy všechny houby, které mají barvu červenou, oranžovou nebo zelenou patří mezi velice chutné a zdravé. Jménem muchomůrka se nesmíte nechat zviklat, je to jen krycí manévr, aby všechnu tu nádheru nevysbírali chamtiví turisté.

 

Sofffie: Mě by spíš zajímalo, k čemu jest chlap...

Tasemnice Květa: Milá a drahá Sofffie, k doplnění prvního dotazu od Almegy bych už jen doplnila, proč vlastně poslední dobou hostuji výhradně v mužích. Je to proto, že jsou vhodní právě pro onen výsledný produkt metamorfózy poživatin, který mají ale opravdu excelentní a nenahraditelný. Zvláště ti, kteří si občas osladí kávu o trochu víc. Nicméně, dneska bude stejně každý dělat ečxkrement, a tak budu mít ještě dlouho co jíst a nezhynu díky tomuto skvělému národu hladem. Sláva stávkujícím! Sláva odborům!

 

Pokud by to s blokádami nevyšlo, doporučuji se protestně upálit. Bude to mít daleko větší efekt a veskrze pozitivní dopad pro všechny strany. Ale nechte to až na zimu. Když to uděláte poblíž stanu s bezdomovci, tak svým dobrým skutkem ty chudáky zahřejete a některé, možná, i zasytíte. Práci čest a myjte si ruce! Pá, vaše Květuš!

Tasemnice Květa

Šílená poradna Tasemnice Květy:


16.6.2011   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 14   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šílená poradna tasemnice Květy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Gargamel
Gargamel - 19.6.2011 13:42

Žabí voči v mločí moči baba Jaga vždy zúročí. K tomu přidat zkus netopýří trus, muchomůrku z Brd a komáří prd. Šnečí sliz a dětské nudle, v kotlíku to hezky buble! A už tu máš, já řku, elixír pro lásku!smajlik - 98

 
Almega
Almega - 17.6.2011 16:34

Sofffie: No já myslím,že nanic.....a je to trápení zvířat!!

 
Sofffie
Sofffie - 17.6.2011 10:28

Květuško, prosímtě, nevíš, k čemu jsou dobré Žabí oči v mločí moči? smajlik - 55

 
Riki
Riki - 16.6.2011 18:18

Děkuji, konečně taky někdo, kdo umí ocenit houby veselých barev. smajlik - 42 Už si chystám košík, nůž, a těším se na ten přelom července a srpna.

 
Škrkavka Adéla
Škrkavka Adéla - 16.6.2011 13:33

Drahá kolegyně Květo, já jsem si po dnešním obědě řádně škrkla. Teď nevím, jestli jsem neprovedla nějakou společenskou nepřístojnost. Před 5 lety, když jsem hostovala v Japonsku, to bylo vítáno. Ale nevím, jak tady...

 
Milda3
Milda3 - 16.6.2011 12:37

Kadla: smajlik - 47

 
Kadla
Kadla - 16.6.2011 12:25

Almega: Já četla, že máš uvnitř salát mládí smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
Almega
Almega - 16.6.2011 12:03

Milda3: Dobrý!! V mém případě se už ten obal trochu omšel...ale uvnitř ještě sálá mládí!

 
Milda3
Milda3 - 16.6.2011 10:49

Almega: chtěl jsem to napsat už minule ,ale nechtěl jsem aby se to špatně pochopilo,ale po přečtení k čemu je muž si to slušnou formou napsat dovolím
"Žena je zbytečný obal něčeho příjemného"
neberte to vážně,já to taky vážně neberu

 
Sofffie
Sofffie - 16.6.2011 9:54

smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
Jarča*
Jarča* - 16.6.2011 9:47

Já bych ještě rozšířila dotaz od Kadly:
Milá Květuš, proč mám stále chuť na všechno?

 
Almega
Almega - 16.6.2011 9:04

Díky,ó,díky!!Jen bych dodala,s dovolením,že:"Ženská hlavně ustanovena jest podlé své útlejší a něžnější povahy k vedení a ošetřování domácnosti a ke všemu,co toho oboru se týká. V domácnosti ale naskytne se každé ženštině tolik rozličných povinností,že při svědomitém plnění jich zajisté čas,nedajíc se zdržeti,rychle ale užitečně jí uplyne." -Nyní je nám všem vše zcela a úplně jasné!!!Nyní bych měla takový skromný dotaz,co je to štěstí???

 
Kadla
Kadla - 16.6.2011 8:57

Milá Květuš? Proč mám stále chuť na Margotku?

 
Linda
Linda - 16.6.2011 8:51

Milá tasemnice,
proc ty zatracený pocítace pracujou jenom kdyz ony chtejí a pouze v rozsahu v jakém ony chtejí???? Sakra je tady technika pro lidstvo a nebo lidstvo zpestruje zivot techniky????

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127751.
Archiv anket.