Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Šílená poradna tasemnice Květy

Šílená poradna tasemnice Květy
Milé dámy, ve zdejších krajích se nějak ochladilo. Vůbec se mi nechce vylézat ze své teplé... ze svého bytečku, chtěla jsem napsat, a mrznout tady s vámi. Ale moje srdce se nad vámi slitovalo. Přece bych váš druh nemohla nechat napospas! Vždyť byste mohli vyhynout! Stejně to máte slíbené na příští rok, ale zatím bych si svého hostitele chtěla hýčkat. Včera měl k večeři svíčkovou, mňam, už se těším až ke mně doputuje, zatím mám zbytky od pondělka. No, není každý den svátek!
 
Almega: jak se odprutce rozmnožují???!!
Tasemnice Květa: Milá Almego, před léty jsem hostovala u pana Mičurina a dozvěděla jsem se spoustu užitečných věcí, o které se s Vámi velice ráda podělím. A nezištně! Odprutec, coby nejčastěji odříznutá haluz, větvička nebo méně často jiná část stromu se úplně jednoduše zastrčí do země. Samozřejmě tou odříznutou stranou, ne abyste ho tam zastrčila špičkou a uříznutý konec nechala trčet na vzduchu! A potom jen čekáte, až se větev zazelená a vyroste z ní něco pěkného. Můžete tomu dopomoci pradávným rituálem, kdy budete kolem odprutce tančit a zpívat Vstávej semínko holala, bude z tebe ... nejlépe topol, vrba nebo jiný lupenatý strom. Ty se totiž odprutci množí úplně nejlépe. V dnešní moderní době můžete samozřejmě použít různé stimulátory růstu, hnojiva a podobné pomůcky, ale správný biostrom se rozmnoží úplně sám, jaképak pomůcky. Odprutec jako takový se nerozmnožuje, pokud myslíte, že si ufiknete jeden a z toho uděláte deset dalších. No to by to dopadlo! Musíte si jich prostě nařezat víc! Ale pozor, v předvánočním období rozhodně nechoďte na odprutce smrčků a borovic, mohly by Vám nepěkně provonět celý byt až do jara!
 
 
Linda: Nemuzu si pomoci, ale kdykoliv vidim tuhle "poradnu" automaticky ctu - Poradne silené tasemnice Kvetus - promin holka, na cizopasnika je s tebou docela sranda.
Tasemnice Květa: Drahá Lindo, uvažovala jste už někdy o oční operaci? Mimochodem, my tasemnice rozhodně nejsme šílené. Například by nás nikdy nenapadlo konzumovat krávu. Ať už je šílená nebo ne. Nikdy by nás nenapadlo třeba skákat padákem nebo se rozmnožovat takovým šíleným a namáhavým způsobem, jako to dělá druh rodu Homo. Navíc s tasemnice květarizikem nějaké pohlavní nákazy! My si pěkně žijeme na teplé hromádce, máme co jíst, nepotřebujeme žádné opačné pohlaví, množíme se vajíčky v posledním článku, samá pozitiva a sociální jistoty. Jen šílenec by mohl žít v tom vašem divném světě... 
 
 
Celina: Také děkuji za vysoce odborné rozebrání mého dotazu a
mám ještě další otázku, i když chcete nechat zákony logiky Kréťanům, mě by stejně zajímalo, jestli je psycholog schopen uvažovat logicky?
Tasemnice Květa: Milá zlatá, i psycholog je člověk a tudíž má svoji logiku. Někdy poněkud zvrácenou, pravda, ale má ji. Logika je ve své podstatě jen myšlenková cesta, která vede dotyčného k daným závěrům. Myšlenkovým, samozřejmě, ne abyste šla třeba k hlavnímu uzávěru plynu! Takže pokud je psycholog schopný ráno vstát, obléci se a dojít třeba pro rohlíky nebo do práce, tam něco vykonat s jakýmkoliv výsledkem nebo dojít k jakémukoliv řešení, potom uvažuje logicky. Je to smutné, ale za logické myšlení se považuje i to, pokud by došel k závěru, že jedna a jedna je jedenáct. Musíte uznat, že svoji logiku to má. Já jsem také přesvědčená, že třeba šest plus osm je šedesát osm. Čtrnáctce nevěřte, je to podvod!
 
 
Kadla: Květuško, dočetla jsem se, že proti parazitům výborně působí mletý hřebíček a pelyňkový čaj. Také ti chutnají? Já bych s dovolením doplnila ještě jeden dotaz: Může mít parazit parazity?

Tasemnice Květa: Drahá Kadlo. Mletý hřebíček mám velice ráda, třeba o vánocích mi doma krásně provoní celý byt. Stejně tak skořice nebo badyán. Ale jinak je to svinstvo, které se pořádně nenatráví a akorát mi v bytě udělá paseku a já pak musím uklízet. Ale o Vánocích prý uklízí každý, tak mi to ani nevadí. To pelyněk je horší. Nechápu, jak to někdo může pít. Pokud pominu, že je velice nedobrý, způsobuje mi střevní potíže a já ztrácím články jeden po druhém! Šlendrián! Občas musím zažádat OPBH o výměnu domácího a někdy se po tom neplánovaně rozmnožím tak, že potom náš byt praská ve švech. Hrůza. Já osobně sice nemám s parazity nic společného a samozřejmě, že i parazité mohou mít parazity! Tuhle jsem se bavila s komárem, který si stěžoval na parazity ničící jeho larvy! Dokonce si je i vyfotil. Na pěkné požádání z něj tu fotku vymámím. Ukazoval mi ji a ten parazit vypadal jako takové hodně vykrmené klíště. Daruji Vám ho k narozeninám. Všechno nejlepší!

 

Milé dámy, léto je za námi a nastala další doba ledová. Jarča už nemusí utrácet peníze za cestu k jezeru Inari, stačí se chvíli potloukat na Václaváku a užene si stejnou chřipku jako v poláriu. Já ovšem zimu nemám ráda, a tak se vypravím někam, kde to pěkně vře. Třeba do Anglie, na Katlu nebo že by do parlamentu? Musím to pořádně promyslet. Ale za týden nashledanou! Myjte si ruce!

 

Květuš

Tasemnice Květa


21.7.2011   Rubrika: Zábavný koutek   |   Komentářů 9   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šílená poradna tasemnice Květy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 21.7.2011 15:13

Tak odprutce (prýty,letorosty) jsou bez chyby-na jedničku! Děkuji.Pro dnešek se ptám,jaké znáš nejobyčejnější komnatní ptáky???Nějak si nemohu vybrat....

 
Křeček
Křeček - 21.7.2011 11:02

Sofffie: Politici nemohou onemocnět nemocí šíleného skotu - jsou to totiž šílený prasata smajlik - 79smajlik - 42

 
Sofffie
Sofffie - 21.7.2011 10:29

TasemniceKvěta: do háje... To už budou mít hlavy v korytě pořád. smajlik - 76 Ale samozřejmě ti to přeju. Dej si do nosu(?). Jen pozor na to, ke komu vlezeš. Tam je veliké riziko šíleného skotu obého pohlaví i coby hostitele. smajlik - 64

 
Jarča*
Jarča* - 21.7.2011 10:11

celina: já bych to vzala napříč politickým spektremsmajlik - 68

 
celina
celina - 21.7.2011 10:06

TasemniceKvěta: smajlik - 68tam je vlastně jedno, ke které straně se přidáte, ve výsledku to vypadá stejněsmajlik - 42

 
TasemniceKvěta
TasemniceKvěta - 21.7.2011 9:46

Sofffie: Rozežraní, říkáte? Ó velice děkuji za tip, už mám jasno, kam půjdu. V parlamentu prý mají výborného kuchaře, to si pošmáknu smajlik - 57smajlik - 68smajlik - 77

 
TasemniceKvěta
TasemniceKvěta - 21.7.2011 9:45

Linda: Drahoušku, musíte si umět vybírat hostitele, ti moji šílené krávy nepojídají smajlik - 98

 
Sofffie
Sofffie - 21.7.2011 8:56

smajlik - 34 Květuško, prosimtě, do parlamentu ne, už takhle jsou tam strašně rozežraný...

 
Linda
Linda - 21.7.2011 8:54

Tasemnice Kveta: odporujes sama sobesmajlik - 16. Ty sice nezeres sílenou krávu, ale fakt si myslis, ze se silenost z ni vyparila nez jeji pozustatky jaksi dojdou na tvuj talir? Nicméne souhlasím s rozmnozováním, tech 9 radostnych mesicu pred a prvni 2 mesice po bych si fakt odpustila (nemluve o samotném prichodu potomka na svet). A tobe urcite potomci nezpestruji zivot dalsich 18 roku - kdyz to tak vezmu neni spatny byt tasemnicismajlik - 42

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146666.
Archiv anket.