Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Normální, nebo nenormální doktorka? Píšete sami na téma Trapasy.

Normální, nebo nenormální doktorka? Píšete sami na téma Trapasy.

V době, kdy byly mé děti malé, jsem dělala správcovou podnikového rekreačního střediska v Krušných horách. V zimě rekreanti přijížděli v pátek večer a odjížděli v neděli odpoledne.

Jednu sobotu večer jsme zjistili, že naše čtyřletá dcerka má vysokou horečku a je jí hrozně špatně. Protože k nejbližší lékařské pohotovosti bylo asi 30 km a venku hustě chumelilo, takže nebyly sjízdné silnice, přemýšleli jsme, co máme dělat. Vzpomněla jsem si, že mezi rekreanty je jedna mně velmi nepříjemná paní, které všichni říkají "paní doktorko". A tak jsem se rozhodla, že to zkusím, i když jsem nevěděla, jestli je skutečně lékařka.

Vyběhla jsem po schodech nahoru a zaklepala. Vzápětí se ve dveřích ukázala paní doktorka už převlečená do pyžama a bylo vidět, že ji ruším . Zřejmě chtěla už jít spát. Nedala jsem se odradit a zeptala se: "Vy jste doktorka?" Ona naštvaně odpověděla: "Ano, to jsem..." A já: "A jste normální?"

Paní doktorka jen zalapala po dechu a mně v té chvíli došlo, co jsem to plácla. Začala jsem se omlouvat, že jsem jen nevěděla, jestli není doktorka práv nebo filosofie, anebo jestli nemá určitou specializaci - třeba zubařka - a může mi pomoct zjistit, co vlastně je mé dceři.

No, nakonec mou omluvu přijala a pochopila, jak jsem to myslela. Hned se převlékla a šla se na dcerku podívat a poradit, co s ní máme dělat. Ale od té doby byly naše vztahy ještě chladnější.

Helena

 

Pište nám i vy na vyhlášená témata tohoto týdne, ať se vespolek pěkně pobavíme a zasmějeme.

Ten (ta) má ale vyřídilku – veselé a trefné hlášky

Největší trapas mého života  

Tři autorky budou odměněny pěkným dárkem.

pisetesami@stastnezeny.cz


10.10.2006   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Normální, nebo nenormální doktorka? Píšete sami na téma Trapasy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 125144.
Archiv anket.