Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

První návštěva a la horor. Píšete sami

První návštěva ala horor. Píšete sami

Moje první návštěva probíhala šíleně. Poznali jsme se s manželem na zábavě. Já prodávala ve stánku víno. Líbila jsem se mu, a tak si chodil pořád na víno, občas pozval na tanec, a totálně se zpumprlíkoval. Pak mě pozval na rande.

Po čtrnácti dnech, kdy mi jen tak letmo ukázal, kde bydlí, jsme šli na zábavu, kterou pořádal jeho oddíl stolního tenisu. Ve tři ráno, když všichni odešli, si pořadatelé sedli ke stolu a on se ložil, že vypije ½ litru zelené na ex. Vypil a vyhrál. Ale já už musela domů, a tak mě "šel“  doprovodit, asi 3 km do vedlejší dědiny. Každý jsme měli svoje kolo a on, jak byl totálně namol, po cestě z něho spadl.

Byla to taková polní cesta mezi dědinami. Jelikož na tu nohu nemohl přistoupit, tak jsem sedla na jeho kolo a jela hledat, kde bydlí. Když jsem to našla, potichu jsem volala do okna na jeho bráchu, kterého jsem znala, ať mi s ním jde pomoct. Jenže z okna nevykouknul jeho brácha, ale mamka.

No to víte, že jsme nebyly nadšené ani jedna, když jsem jí říkala, že jsem děvče jejího syna a že on má asi zlomenou nohu. Jeho otec musel vzít auto a jeli jsme i s jeho bráchou pro něho.

On už se ale trochu zvetil a na tom mém kole jel po cestě dál. Stejně nakonec skončil v příkopě. Jeho otec ho naložil, kolo mi hodil do kufru, odvezl domů. Nepřejte si vidět, jak jsem vypadala já a jak auto. Zvečera totiž pršelo a cesta byla polní, bahnitá.

Takto tedy probíhala moje úplně první návštěva u tchánů. Samo pak byla i oficiální návštěva. Ale to už bylo takové jako normální. Dneska jsme s manželem devatenáct a půl roku a už se tomu jen zasmějem.

fifinka


21.10.2006   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - První návštěva a la horor. Píšete sami

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146263.
Archiv anket.