Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

A kolik vlastně bereš? Píšete sami na téma Seznámení přes inzerát.

A kolik vlastně bereš? Píšete sami na téma Seznámení přes inzerát.

Před čtyřmi lety jsem si podala inzerát na internet. Přišlo mi asi 180 odpovědí. Napsala jsem tam totiž, že zatím nechci vážný vztah, a tak si od toho pánové slibovali bůhví co. Jedna polovina odpovědí byla od takzvaně zanedbávaných manželů různého věku a druhá polovina od takzvaně zanedbávaných zadaných různého věku. Asi deset odpovědí ale bylo celkem normálních. Nechala jsem si poslat fotky a z toho vybrala dva, co by stáli za schůzku. S odstupem času "opravdu za to" stál hlavně ten první...


Jmenoval se Pavel, pracoval ve farmaceutické firmě, kariéra se mu rozjížděla, a tak si bylo hned o čem povídat... :-) Mně v té době bylo 19 let, měla jsem pár měsíců po maturitě a zrovna začínala pracovat v oboru, který jsem si vysnila už jako dítě. Pavel mě vzal do McDonalda. Když jsem chtěla zaplatit svůj díl, tak se jen usmál – příště zveš ty. Připadalo mi to spíš jako řečnický obrat, a tak jsem poděkovala. Jenže u jídla se mě Pavel pořád ptal, kolik beru, kde jsem byla na dovolené, jestli pořád bydlím u rodičů nebo kolik odhaduju, že budu vydělávat tak za 5 let. A sám se chlubil, co všechno má, kde byl, kolik vydělává... Hrůza. Docela rychle jsme se rozloučili.


Pavel mi pak pořád psal a zkoušel volat. Když takhle otravoval už skoro 14 dní, řekla jsem si, že mu dám ještě jednu šanci, a kývla na jeho pozvání na večeři do jedné pizzerie. Kupodivu to tentokrát bylo o dost příjemnější. Po jídle řekl, že zaplatí, a číšník mu přinesl účet. Pavel se podíval na účet, potom na mě a pronesl: "Neříkali jsme náhodou minule, že příště platíšt ty?" Bylo to takovým tím tónem "už mě nebaví za tebe pořád všechno platit". S číšníkem to trhlo. Řekla jsem něco ve smyslu, že to samozřejmě zaplatím, když mu to pomůže, a na to Pavel jen velmi neochotně řekl: "Víš co, nech to bejt".

Chvíli jsem si sice říkala – když už scéna, tak scéna, ale pak jsem se na to vykašlala a nechala ho ty svoje dvě koly a pizzu zaplatit. On ten krvácející pohled taky stál za to :-) Pak jsem mu řekla, že už o další kontakt nemám zájem.


Jana


25.10.2006   Rubrika:   |   Komentářů 8   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - A kolik vlastně bereš? Píšete sami na téma Seznámení přes inzerát.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
evykmyluna
evykmyluna - 29.10.2009 18:43

jo taky me pozval jeden policajt z netu machroval jakou nema motorku prijel na špinavém chopperu s otřískanou nádrží.sli sme teda sednout na terasu a zacal stylem tak sme se prijel na tebe podívat live no zachvili budu muset jet nez bude tma protože se jedu podívat jeste na dalsí vdě a ty bereš kolik na vyplatu.tak to me malem vyrazilo dech ani sem si necucla koly zvedla se a rekla já nejsem zádná opice ze zoo běž si očumovat tam

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 138476.
Archiv anket.