Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Úzkost ohlašuje smrt. Píšete sami na téma Tajemno a záhady.

Úzkost ohlašuje smrt. Píšete sami na téma Tajemno a záhady.

I dnes, po deseti letech, mě při vzpomínce na ono tajemno mrazí v zádech. Byla jsem tehdy v práci, jako každý jiný den. V dopoledních hodinách mě přepadlo takové zvláštní "ouzko". Sevřelo se mi hrdlo, měla jsem tlak na prsou a nějak divně mi začalo bušit srdce. Prostě stav přímo infarktový. Kolegyně mi chtěla volat sanitu, ale během pěti minut vše pominulo a už se to neopakovalo.

Přesto jsem na to celý den myslela a pořád jsem měla divný pocit, jakoby se něco stalo. Mobily v té době byly vzácností, takže jsem z obavy, že se stalo něco špatného, obvolávala z pevné linky všechny své nejbližší, abych se dozvěděla, zda jsou v pořádku. Domů ke svým rodičům jsem se nedovolala, což ale nebylo nic zvláštního. Máma chodila ještě do práce a táta věčně něco venku kutil. 

Moje napětí ze mě opadlo až po příchodu domů z práce. Sotva jsem došla domů, objevil se ve dveřích pošťák s telegramem. Táta zemřel... Ten zvláštní stav, který jsem měla, nastal v době, kdy pravděpodobně umíral. Přestože nás dělilo od sebe asi čtyři sta kilometrů, já jsem cítila jako jediná z rodiny, že se něco stalo...

Aby toho nebylo dost, za pár let se mi stalo opět něco zvláštního. Jela jsem na kole, bylo krásné počasí, nikde ani mráček, nebo hrozba špatného počasí. Najednou se zvednul vítr, který mě donutil z kola seskočit. Jen co jsem si stoupla na zem, vítr ustal. Během hodiny mi přišla zpráva, že zemřela babička... Nevím, čím to je, dodnes to nedokážu pochopit. Prostě když se něco závažného u mých blízkých odehrává, já to cítím. Někdy to je až děsivé, hrozím se, kdy mě potká zase něco nečekaného a neobvyklého. Protože takové znamení nikdy nevěští nic dobrého. Bohužel...

Ella


2.11.2006   Rubrika:   |   Komentářů 17   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Úzkost ohlašuje smrt. Píšete sami na téma Tajemno a záhady.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
blondýna007
blondýna007 - 7.2.2008 18:05

annie: no to snad ne,to je mi líto,vaše maminka byla ještě mladá.mojí mamce je taky 60.nedovedu si představit tu bolest v srdci,kterou mátesmajlik - 85smajlik - 69.máte nejspíš 6.smysl.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126103.
Archiv anket.