Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Holky, ráda bych se s váma poradila. Chtěla bych vědět, na jakém principu fungují proteinové diety... A co jojo? Tak nějak mi přijde, že ten nastat musí, nebo ne?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 21.12.2019 20:01

Jako asi ano, neco na tom bude. Mě u poradců vadí to, že musím pořád někam docházet. To by mě obtežovalo. To u proteinové diety nemusím. Teda alespon ne u te, kterou jsem si vybrala já - u MixSlim.

 
Majklová
Majklová - 30.11.2019 23:13

No, tak to já si teda úplně nemyslím... Pokud půjdeš k poradci, tak mu ten jeho čas pěkně zaplatíš. Zatímco tato dieta je koncipována tak, že platíš jen za ni, nikoli za poradce. Teda u toho Prodietixu to tak alespoň je.

 
Loupáček
Loupáček - 1.12.2018 11:06

Alecco, já jsem ten prodietix držela a ano, je to na principu ketozy. Takze ano, tělo musí odbourat cukr. Jasně, tělo na to eaguje, já osobně jsem první dva dny pociťovala mírnou bolest hlavy a trochu unavu, ale pak to bylo oukej. Nic dramatickyho.

 
Alecca
Alecca - 21.11.2018 12:49

No dobře, ale řekla bych, že když jde tělo do ketózy, tak nemá cukr, ne? Jako je mi jasné, že na tento stav si tělo zvykne... ale než se tak stane, dá se ten stav bez cukru vydržet? Nebo měla jsi nějaké omezení?

 
Loupáček
Loupáček - 1.11.2018 18:39

Ahoj, no já jsem teda nestudovala všechny diety, ale můžu ti napsat o té, co jsem držela já. Já jsem držela Prodietix https://www.prodietix.cz a ta teda funguje tak, že tělo dostane do ketozy, díky čemuž tělo získává energii z vlastních zásob a tím hubne.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.