Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kila a co s nima?

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ženský, pomoc! Mám nahoře cca 20 kilo a potřebuju s nima hnout, ale bohužel, nějak se mi nedaří. Jak jste s kily zatočily vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 21.12.2019 20:02

Já jsem držela proteinovou dietu mixslim a ta byla super. Od října mám dole 12 kg, což je přesně to, čeho jsem chtěla dosáhnout.

 
Majklová
Majklová - 30.11.2019 23:20

A jak dlouho ti trvalo to hubnutí s Prodietixem? A jak to máš teď? Jako myslím, zda se držíš nebo šlo něco nahoru?

 
Loupáček
Loupáček - 1.12.2018 11:09

No, je to ale zbytečný, protože v rámci tady těch poraden platíte za poradce. U toho Prodietixu platí jen za samotnou dietu, nikoli za služby poradců. Konzultace probíhají online a nic se za ně neplatí.

 
Marcellaa
Marcellaa - 27.11.2018 14:46

ahoj, já jsem hubla u MUDR. Stankové v Centru pro poruchy metabolismu a výživy na Praze 1. Zhubla jsem 20 kg a váhu si pořád držím. Nejřív jsem vyzkoušela na 14 dní jejich produkty Guareta a pak pokračovala normálním jídlem. Super, bylo to bez bolesti, bez hladu a fakt mohu doporučitsmajlik - 47

 
Alecca
Alecca - 21.11.2018 12:51

A jaký program od Prodietixu jsi držela? A jak rychle šla ta kila dolů? A to už jsi jako po programu nebo jsi pořád v?

 
Loupáček
Loupáček - 1.11.2018 18:40

Ty hele a neuvažovala jsi nad proteinovou dietou? za mě teda nejlepší způsob, jak dostaneš kila dolu. Mě se to povedlo díky https://www.prodietix.cz, takže vím co doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430391.
Archiv anket.