Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Holky, mám dotaz, i když tentokrát spíše na maminky. Doma máme psího seniora a bojím se, že co nevidět budeme řešit úmrtí. Jak postupovat dál?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 1.1.2019 16:17

Dajikooo, oni mají nonstop linku, na které jsou kdykoli k dispozici. Čili jakmile to přijde, zavoláš jim a domluvíš se s nimi.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.12.2018 14:05

Holky, prosím, můžete mi vysvětlit, jak to u Krematorium zvířat Praha funguje? To se nějak dopředu "objednávám"? To přeci nejde, ne? Nikdo neví, kdy to příjde. Nebo mají nějakou nonstop službu?

 
Alecca
Alecca - 3.12.2018 8:46

No, to je ovšem hezké... Mě se právě líbí ten nápad, že se o toho našeho mazlíčka postarají tak, aby vše proběhlo důstojně. A ty upomínkové předměty jsou skvělé. Byť jen ta urnička...

 
Loupáček
Loupáček - 1.11.2018 19:56

Ahoj, já vím, je to hodně nepříjemná situace, ale dětem zkus vysvětlit, že je to prostě život :( Ale aby to bylo lehčí, tak kontaktuj třeba https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Oni krom toho, že se ti o mazlíčka postarají, tak ti taky mohou dát urničku s popelem nebo třeba otisk tlapky. Je to milá pozornost, která zachová doživotní vzpomínku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 334634.
    Archiv anket.