Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kvalitní kosmetika

Založila Alecca poslat vzkaz
Holky, tak nějak mě zajímá, jakou kosmetiku používáte? To za prvé... A pak za druhé - zajímá mě, kde tu kosmetiku kupujete?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Hanka Gitkova
Hanka Gitkova - 29.5.2019 12:40

Dobrý den, já používám především přírodní kosmetiku tak, aby byla nejlepší pro mě. Nechci používat chemii

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.12.2018 19:02

Ahojky, hele, u toho milujubio mají několik značek, to je pravda. Ale moje nejoblíbenější je značka Benecos :) Já tam teda hlavně beru tu dekorativní kosmetiku, ta je senzační.

 
Alecca
Alecca - 1.12.2018 20:54

No, tak jsem se dívala na to milujubio a mají teda skvělý kousky. Mají tam docela dost naček, ale já hledám dekoratovní kosmetiku. Ty teda preferuješ Benecos? A zkoušela jsi i jiné značky?

 
Mia Sobova
Mia Sobova - 29.11.2018 9:43

Dobrý den, to slyším úplně poprvé. Je to určitě důležité, v dnešní době,jsou všude nějaké chemické příměsy. Já se denně maži čistým kokosovým olejem a to i v létě,kdy je pokožka úplně suchá a vyprahla. A i u malé je to strašně znát,ta teda ještě užívá kapičky,které kupujeme na www.vigantol.cz. Hodně vitamínů a rybí tuk.

 
Loupáček
Loupáček - 2.11.2018 7:53

Ahoj, já jsem docela rozmlsaná, co se týká kosmetiky. Opravdu si potrpím na kvalitu a z toho důvodu kupuju bio kosmetiku. Nejoblíbenější značka je pak značka Benecos. A kupuji ji na netu https://www.milujubio.cz/.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433768.
Archiv anket.