Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Kosmetičké balíčky

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj všem, prosím o vaše rady a tipy. Chtěla bych se zeptat na kosmetiku, resp. produkty zn. Bonaloka. Mají krásné vánoční balíčky pro krásu, a to vnitřní i vnější. Vaše zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Paja Stroha
Paja Stroha - 5.2.2019 13:47

Dobrý den, nakupuji kosmetické balíčky hodně k narozeninám a také na vánoce, kde vy nejčastěji? Já se koukám většinou na netu

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.1.2019 9:32

Ahoj, ano, Astaxanthin je velmi silný antioxidant. Ta jejich kosmetika tento antioxidant obsahuje, to je ta jejich přidaná hodnota.

 
Majklová
Majklová - 6.12.2018 21:08

Holky, já jsem se na to teda taky koukala, ale nejsem z toho moc moudrá :( Ty jejich produkty obsahují astaxanthin. Co to je? Nějaká léčivá nebo jaká látka?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 2.12.2018 11:38

Aha, super, moc děkuji za info :) A jaký to serum sis koupila? Já jsem se tam právě ještě dívala na ty vitamínky, o těch taky přemýšlím, že bych koupila.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 27.11.2018 18:52

Ahojky, za mě ti tuto značku mohu jen doporučit. Já mám zkušenosti s produkty s tou mořskou řasou (sérum). Teď jsem ale koukala na ty balíčky a ty jsou teda krásné a úžasné. Vlastně díky za info. Myslím, že mám tip na dárek pro mamku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 334821.
    Archiv anket.