Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Kloubní výživa pro psy

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Máme zvířátko / Kloubní výživa pro psy
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Pěkný den... prosím o vaše názory a hlavně o zkušenosti, Hledáma kvalitní kloubní výživu pro psa, ale na trhu je toho nějak víc. No a tak jsme se radili s vet a ona nám poradila Canvit chondro. Vaše zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
EvaSuchá
EvaSuchá - 21.6.2019 11:52

Ano, je to náš oblíbený e-shop pro psy :)

 
patrikak
patrikak - 19.6.2019 13:13

Tak tedy taky vyzkoušíme, díky za tip :). Prosím tě a to happytails, tam nějak nakupuješ?

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 17.6.2019 16:42

Nejlíp se to dělá v kůrách, najdi si to přímo u vitamínu https://www.happytails.cz/kloubni-vyziva/canina-petvital-gag-90tbl

 
patrikak
patrikak - 12.6.2019 16:26

Je tato značka vhodná i jako udržovací dávka pro psa, který se mnou dost sportuje?

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 9.6.2019 18:29

Záleží dost i na tom, jaké je pes postavy, stáří,....my bereme značku CANINA.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 30.1.2019 20:25

No, tohle jsme naštěstí řešit nemuseli. My dáváme našemu prosi ganule Brit a když mu přestanou jet, tak jen koupíme jinou příchuť. A že jich ten Brit má. Takže my to řešíme takto. Sem tam dáme i nějakou masovou kapsičku nebo konzervu. Takže u nás má stravu pestrou a je spokojenej.

 
Loupáček
Loupáček - 28.1.2019 14:13

hele, holky, my jako bojujeme spíš s tím, že náš pes jakože ne že by nechutnaly, to ani ne... Jen prostě, jakoby ho po nějaké době omrzely. Neměly jste taky takou zkušenost? Jak jste tuhle situaci řešily?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 3.1.2019 17:52

Ano, krásně voní po jatýrkách, takže s jeho sežráním nebude mít problém. Jako to mi ani nemluv, my jsme taky bojovali, ale nakonec jsem ráda, že jsme našli ty Canvit chondro. Jinak ony jsou super i na prevenci. Nám jinak pomohli při potížích už za 3 týdny.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.1.2019 7:49

Opravdu? Ten Canvit chondro je ochucený? to je právě to, čeho jsem se já bála - že nebudou pro psa atraktivní a on mi je nebude chtít žrát. A jaksi pro mě není nic horšího, než když mi pes něco, co potřebuje, odmítá a já to do něj musím cpát :/

 
Niccol
Niccol - 27.12.2018 21:30

My máme právě výornou zkušenost s tím canvitem přímo na daný problém. Hlavně je super že se už došlo i tak daleko že se ty tablety dělají ochucené a pes je normálně žere a nemusím se s ním prát a rvát to do něj na sílu. Tohle je přímo ono www.wasco.cz/canvit-chondro-super

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 18.12.2018 8:16

Ahoj, za mě Canvit chondro určitě vzít! Je to výborná kloubní výživa. Jen pozor při výběru... Záleží, proč pejskovi výživu dáváte - zda má potíže, nebo zda je to jen jako prevence... Canvit chondro je totiž jako prevence a canvit chondro super už berou pejsi, když mají potíže. Tak podle toho pak vybírat.

 
Niccol
Niccol - 2.12.2018 20:14

Jedná se o prevenci nebo má pes nějaké potíže ?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77634.
    Archiv anket.