Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

úprava digitálních fotografií

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Radíme si o všem možném / úprava digitálních fotografií
Založila brejla poslat vzkaz
má některá z vás zkušenosti
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
isabela.krasna
isabela.krasna - 15.2.2015 13:19

Zdravím, co se týče fotografií, chtěla bych nějakou tiskárnu na fotky. Zajímalo by mě, jakou máte vy? Hledala jsem podle různých parametrů. Hlavně hrají roli nové náplně. Na stránkách usporanatisku.cz mají velký výběr. Dokonce i ceny nejsou špatné.

 
janiko
janiko - 22.7.2008 18:23

Ahoj,jsme tu nová a nasmajlik - 45kukuji.Hodně se zajímám o fotografie a jejich úpravy.Pracuji hlavně s programem Photo filter a můžu poradit když bude třeba.

 
renov
renov - 27.11.2007 10:06

Ahoj holkz, poradíte mi jak doostřit lehce nepovedené fotky? Mám v pc malování, photostudio5, xnview a optimumjpeg. Bohužel k tomu není návod pro blbý lidi ( jako pro mě) a v aj tomu prd rozumím. dík Renata

 
1567
1567 - 31.8.2007 9:19

obrázek - preview(2).jpg

 
Zuzzka
Zuzzka - 27.8.2007 8:49

Tabea: ahoj,prosím můžeš mi poradit..když si stáhnu nějaký ten obrázek z Gifů..tak některý má černý podklad,jak ho v té upravené fotce odstraním?A ještě jak můžu dát celý jiný podklad pod fotku?V gifech jsou jen buď pláty nebo malé obdélníčky a ty mi nevyplní celý podklad:((jedině když jich těch obdélníků tam dám spousty:(Jinak to nejde?A jestli ještě můžu:))jak udělat u fotky,ne u podkladu,rámeček?děkuji moc,jsem samouk a začátečník..ale na toto jsem nějak nepřišla:((Ještě jednou děkuji za odpověď,moc se těším až se to dozvím a budu upravovat:)))Z.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 60935.
    Archiv anket.