Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Dámy, tak nějak mě napadá... Jak je to s růstem řas? Já jsem jednou měla řasy nalepené. Po té, co mi je sundali, tak jsem měla řasy hrozné, teda spíš žádné. Ale po nějakém tom týdnu se to dostalu do normálu. Víc mi ale řasy nenarostly. Existuje něco na podporu jejich růstu?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 4.3.2019 9:14

Jj, tak cca po těch třech týdnech užívání :) No a pak už to šlo rychle, to jsem si říkala denně, že jsou řasy zase o něco delší :)

 
Majklová
Majklová - 4.2.2019 12:55

A jsi třeba schopná říct, po jaké době jsi viděla výsledky? Už ani řasenku, jo? Je, ty se máš. To mě se netýká, protože já mám řasy světlý, takže stejně ji budu muset používat dál.

 
Loupáček
Loupáček - 1.1.2019 19:21

Ano, to je to serum od hairplusrasy. Říkám, já jsem s ním byla opravdu hodně spokojená! Ani řasenku už nepoužívám, jak jsou ty řasy krásně dlouhý a kvalitní.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 19.12.2018 8:15

A můžu se tě optat - jaké to serum jsi používala? Je to tohle serum https://hairplusrasy.cz/? No a jak dlouho jsi ho používala, než jsi viděla výsledky?

 
Loupáček
Loupáček - 2.12.2018 21:31

Dajiko, přesně to, co píšeš, znám... Je ale skvělý, že doba jde dopředu a není třeba zoufat. Já jsem zkusila jedno serum a to mi bezvadně pomohlo. Je to serum od hairplusrasy. Tak se na něj zkus podívat. Mě vyhovuje moc a opravdu pomáhá. Řasy po něm rosou a dokonce jsu i hustsí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55281.
Archiv anket.