Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kam vzít děti za vysvědčení

Kam vzít děti za vysvědčení

Rok utekl jako voda a opět napjatě očekáváme, s jakým vysvědčením přijdou na konci června naši potomci. Radujte se z úspěchů a buďte shovívaví k neúspěchům, vždyť to znáte – trojka je také dobrá známka. A za snahu a píli je dobré naše malé školáky odměnit. Babičky většinou dají nějakou tu stovku do prasátka a na vás je vymyslet odměnu, která by vaše děti potěšila a motivovala.

Máme nápad – zapomeňte na sladkosti a věnujte raději zážitek, který si užijete všichni spolu jako rodina. Čas, který spolu strávíte, potěší vás i vaše děti.

Za vysvědčení do aquaparku

Děti milují vodu, tobogány, skluzavky a vodní atrakce. Vezměte je do největšího aquaparku v ČR a užijte si dva dny plné zábavy v cenově výhodném balíčku pro rodinu. Budete bydlet v rodinném pokoji a od příjezdu do odjezdu budete mít všichni volný vstup do aquaparku, saunového světa i moderního fitness centra.

Zatímco děti si budou užívat vodních radovánek, vy můžete relaxovat v sauně nebo vířivce. Takový dárek za vysvědčení udělá dětem obrovskou radost a vy si navíc užijete příjemný relaxační víkend.

esennceDobrodružství pro kluky i holky

Letní tábor je ještě daleko, ale dobrodružství můžete svým dětem přichystat už teď. Co by je asi nejvíce bavilo? Zajezdit si na motokárách, čtyřkolkách nebo se svézt v tanku? Naučit se střílet jako v akčním filmu anebo se proletět v malém letadle? To všechno lze zařídit a navíc to v chytrých zážitkových agenturách udělají za vás. Stačí si jen vybrat zážitek, který se vašim děckám bude nejvíce líbit a vše ostatní už bude zařízeno.

Ještě malý tip na závěr – i váš muž si zaslouží po náročném školním roku odměnit. Co takhle nechat ho řídit tank BVP - vy s dětmi se povezete jako pasažéři a zaručujeme, že takovou rodinnou zábavu jste dlouho nezažili.

Komerční článek


12.6.2013   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kam vzít děti za vysvědčení

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Javorova
Javorova - 1.7.2021 0:55

Naše rodina každý rok za vysvědčení jezdí někam do hor na túru. Teď to bude ale o to lepší, protože jsme si celá rodina koupili fitness náramky ze stránky https://www.smartomat.cz/ . Díky náramkům budeme moct porovnávat počet kroků a soutěžit, kdo jich ušel nejvíce. Už se na výlet všichni moc těšíme.

 
jangrew
jangrew - 20.11.2013 14:52

Holka měla samé jedničky a je v sedmičce, tak jsem jí k narozeninám pronajala stan a ještě pogodu pro stánkový prodej točené limonády a myslím si, že na tohle velkolepé zahájení prázdnin jen tak nezapomene http://www.party-s-production.cz/

 
Almega
Almega - 12.6.2013 13:09

Jo,já bych taky chtěla za vysvědčení do akvaparku...nevadí,že to výzo už je 37 let staré??!!!

 
sharon
sharon - 12.6.2013 12:12

ano , nějaká ta korunka kápnesmajlik - 47 ale jinak jim říkám že se učí hlavně pro sebe a ne pro odměny...smajlik - 16

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57097.
Archiv anket.