Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Příměstské tábory jsou v posledních letech stále oblíbenější u dětí i jejich rodičů. Pokud se bojíte poslat své dítě na klasický tábor, protože se bojíte, že se mu bude stýskat, příměstský tábor jepříměstský tábor pro vás i vaše dítě skvělou volbou.

 

Na příměstském táboře čeká na děti bohatý program plný her a zážitků. Poznají na něm nové kamarády a získají spoustu nových zkušeností. Jedná se o tábor bez přenocování, takže večer už je vaše dítě zase doma s vámi a nehrozí, že by se mu stýskalo. Příměstský tábor může dítě připravit i na budoucí klasický tábor, na který byste ho rádi třeba příští rok poslali. Výhodou příměstských táborů je i jejich dobrá cena.

 

Příměstský tábor je určený pro menší děti od 5 do 12 let. Pokud byste měli o tento druh tábora zájem a vaše dítě je o něco mladší nebo starší, lze se i v tomto případě domluvit. CK Robinsonpořádá příměstské tábory na okrajích Prahy, kde je krásná příroda a zároveň je zde výborná dopravní dostupnost. Dítě se tak může podívat do Suchdola, Říčan, Radotína nebo Klánovic.

 

Vaše dítě na táboře dostane teplý oběd a čekají ho i dvě svačiny. Jídelníček je pestrý, zdravý, a pokud musí vaše dítě držet speciální dietu, po konzultaci ji můžeme zajistit. Děti si na příměstském táboře užijí spoustu legrace. Na programu jsou hry, soutěže v lese, u řeky, na hřišti, na výletě, ale také třeba v tělocvičně, pokud se počasí příliš nevydaří. V klubovně jsou pro malé děti připravená nafukovací zvířata, stavebnice a obrázkové hlavolamy či omalovánky. Větší děti čekají pohybové hry, u kterých se vydovádí.

 

 O děti se starají zkušení vedoucí, kteří mají dlouholetou praxi v práci s dětmi školního i předškolního věku. Na 10 – 15 dětí připadá vždy jeden vedoucí. Všichni instruktoři na příměstském táboře mají kurz první pomoci. V případě úrazu se instruktoři o dítě postarají nebo ho převezou do blízkého zdravotního střediska. Při výletech a přesunech příměstský tábordětí se také myslí na bezpečnost. Pro děti máme připravené jednotné čepice, aby bylo snazší udržet o dětech přehled.

 

Lokality a termíny pro Prahu 2014:

Praha Radotín: celé prázdniny

Praha Suchdol: 4. – 15. 8.

Praha Klánovice: 4. – 15. 8.

Praha Říčany: 4. – 15. 8.

Další informace najdete na stránkách CK Robinson.

ckrobinson.cz

www.ckrobinson.cz

http://www.ckrobinson.cz/?tabory/primestsky-tabor nebo na tel.: +420 739 465 490

Těšíme se na Vás i Vaše děti, tým CK Robinson

Komerční článek


19.6.2014   Rubrika:   |   Komentářů 8   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Radunkaaa
Radunkaaa - 25.11.2019 11:35

Rekla bych ze vyberete, maji docela dost vyber, na kazde rocni obdobi

 
MonikaPol
MonikaPol - 22.11.2019 12:41

Ano to u nich take planuji, jen se na tom musime s muzem shodnout :-)

 
Radunkaaa
Radunkaaa - 17.11.2019 21:17

My je zname, ale spise jako kurzy a nebo rodinne zajezdy

 
MonikaPol
MonikaPol - 9.11.2019 21:24

A mela jsi nekdy deti na necem takovem? Letos jsme jeste nepotrebovali, uz ale pokukuji po necem na pristi rok, znama mi doporucila sport-kids.cz, neznas?

 
Verudka
Verudka - 5.11.2019 20:14

Neni nad takove tabory, v dnesni dobe uz nejsou hlidaci babicky jako tomu drive byvalo a jak tu posete, jsou alespon mezi svymi vrstevníky!

 
cawan
cawan - 2.9.2015 8:33

Děti jsou na táboře mezi vrstevníky a projevuje se u nich soutěživost. Je důležité se dostat do kolektivu. Co třeba nějaký tábor jako sport pro školy? Určitě existuje a děti se hýbou http://www.centrum-aktivit.cz/

 
Světlonoska
Světlonoska - 24.6.2014 20:53

JAko dítě sjem byla na 2 skautkých táborech a nemohla sjem si na nic stěžovatsmajlik - 66smajlik - 47i dnes je to využití voln,času,než zevlovat po sídlišti aj.smajlik - 64

 
dadka
dadka - 19.6.2014 9:17

Tak tohle chybělo, když byly naše holky malé. Naštěstí jsme měli babičku s dědou, kteří si je brali na větší kus prázdnin k sobě. Nechat lítat děti bezprizorně po sídlišti, je dnes "o hubu".Takhle se děti zabaví, mají program, jídlo a především dozor.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 344239.
    Archiv anket.