Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Příměstské tábory jsou v posledních letech stále oblíbenější u dětí i jejich rodičů. Pokud se bojíte poslat své dítě na klasický tábor, protože se bojíte, že se mu bude stýskat, příměstský tábor jepříměstský tábor pro vás i vaše dítě skvělou volbou.

 

Na příměstském táboře čeká na děti bohatý program plný her a zážitků. Poznají na něm nové kamarády a získají spoustu nových zkušeností. Jedná se o tábor bez přenocování, takže večer už je vaše dítě zase doma s vámi a nehrozí, že by se mu stýskalo. Příměstský tábor může dítě připravit i na budoucí klasický tábor, na který byste ho rádi třeba příští rok poslali. Výhodou příměstských táborů je i jejich dobrá cena.

 

Příměstský tábor je určený pro menší děti od 5 do 12 let. Pokud byste měli o tento druh tábora zájem a vaše dítě je o něco mladší nebo starší, lze se i v tomto případě domluvit. CK Robinsonpořádá příměstské tábory na okrajích Prahy, kde je krásná příroda a zároveň je zde výborná dopravní dostupnost. Dítě se tak může podívat do Suchdola, Říčan, Radotína nebo Klánovic.

 

Vaše dítě na táboře dostane teplý oběd a čekají ho i dvě svačiny. Jídelníček je pestrý, zdravý, a pokud musí vaše dítě držet speciální dietu, po konzultaci ji můžeme zajistit. Děti si na příměstském táboře užijí spoustu legrace. Na programu jsou hry, soutěže v lese, u řeky, na hřišti, na výletě, ale také třeba v tělocvičně, pokud se počasí příliš nevydaří. V klubovně jsou pro malé děti připravená nafukovací zvířata, stavebnice a obrázkové hlavolamy či omalovánky. Větší děti čekají pohybové hry, u kterých se vydovádí.

 

 O děti se starají zkušení vedoucí, kteří mají dlouholetou praxi v práci s dětmi školního i předškolního věku. Na 10 – 15 dětí připadá vždy jeden vedoucí. Všichni instruktoři na příměstském táboře mají kurz první pomoci. V případě úrazu se instruktoři o dítě postarají nebo ho převezou do blízkého zdravotního střediska. Při výletech a přesunech příměstský tábordětí se také myslí na bezpečnost. Pro děti máme připravené jednotné čepice, aby bylo snazší udržet o dětech přehled.

 

Lokality a termíny pro Prahu 2014:

Praha Radotín: celé prázdniny

Praha Suchdol: 4. – 15. 8.

Praha Klánovice: 4. – 15. 8.

Praha Říčany: 4. – 15. 8.

Další informace najdete na stránkách CK Robinson.

ckrobinson.cz

www.ckrobinson.cz

http://www.ckrobinson.cz/?tabory/primestsky-tabor nebo na tel.: +420 739 465 490

Těšíme se na Vás i Vaše děti, tým CK Robinson

Komerční článek


19.6.2014   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Proč poslat dítě na příměstský tábor?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
cawan
cawan - 2.9.2015 8:33

Děti jsou na táboře mezi vrstevníky a projevuje se u nich soutěživost. Je důležité se dostat do kolektivu. Co třeba nějaký tábor jako sport pro školy? Určitě existuje a děti se hýbou http://www.centrum-aktivit.cz/

 
Světlonoska
Světlonoska - 24.6.2014 20:53

JAko dítě sjem byla na 2 skautkých táborech a nemohla sjem si na nic stěžovatsmajlik - 66smajlik - 47i dnes je to využití voln,času,než zevlovat po sídlišti aj.smajlik - 64

 
dadka
dadka - 19.6.2014 9:17

Tak tohle chybělo, když byly naše holky malé. Naštěstí jsme měli babičku s dědou, kteří si je brali na větší kus prázdnin k sobě. Nechat lítat děti bezprizorně po sídlišti, je dnes "o hubu".Takhle se děti zabaví, mají program, jídlo a především dozor.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 92272.
Archiv anket.