Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Deset způsobů, jak ušetřit při nákupu školních pomůcek

Deset způsobů, jak ušetřit při nákupu školních pomůcek

1. Nakupujte si rozumem. Proč pořizovat sešity s oblíbenými postavičkami, když bude stačit obyčejný bez motivů? Některé značky nemusí nutně znamenat kvalitu, poptejte se známých nebo prolistujte diskusní fóra na internetu, abyste zjistili, které produkty jsou dobré a vyplatí se je koupit. Naopak některé levné voskovky a pastelky se budou snadno lámat a obsahují málo barevných pigmentů. Vsaďte tedy na léty osvědčenou a školáky prověřenou značku.

2. Stanovte si limit pro nákup školních pomůcek- jedině tak budete mít přehled a jistotu, že nekoupíte zbytečnosti nebo věci navíc.

3. Porovnejte ceny v různých obchodech, překvapí vás, jak moc se mohou lišit.

4. Nekupujte zbytečnosti. Napište si, jaké pomůcky vaše dítě bude skutečně potřebovat. Podívejte se na internetové stránky školy nebo se zeptejte rovnou třídního učitele, co bude od školáků vyžadovat. Dozvíte se přesné množství i velikost sešitů, učebnice cizího jazyka i které výtvarné pomůcky máte pořídit.

5. Kupujte větší balení, zvlášť sešity, tužky a papíry. Vždy platí, že větší množství znamená menší cena. Sešity se budou hodit do dalšího pololetí i do dalších let, tužky i papíry také.

6. Zjistěte si, co máte doma, abyste něco nepořizovali vícekrát. Dejte dohromady pera, tužky, nůžky, pravítka a další pomůcky, které najdete. Ty pak vyškrtněte z nákupního seznamu. Pokud potřebujete učebnice, projděte antikvariáty, prohledejte bazary a aukční servery na internetu. Nikde není dané, že vaše dítě musí mít novou učebnici angličtiny.

7. Využijte nabídky výhodných balíčků. Některé obchody nabízí balíčky pro prvňáčky za výhodnější ceny, než kdybyste věci kupovali zvlášť. Opět však platí, abyste si zkontrolovali jejich obsah a nekupovali zbytečnosti.

8. Nakupujte na internetu. E-shopy se školními potřebami, učebnicemi a výtvarnými potřebami nabízí široký výběr a lepší ceny než kamenné prodejny. Navíc nemusíte nikam jezdit, ušetříte čas a vše nakoupíte na jednom místě. Při větším nákupu využijete dopravu zdarma nebo si svůj nákup rovnou vyzvedněte na pobočce.

9. Pravidelně kontrolujte akční nabídky v obchodech nebo v e-shopech, přihlaste se k odběru newsletteru a nepropásněte výhodné akce.

10. Poučte svého školáka, jak má s pomůckami správně zacházet a dávat na ně pozor. Na tužky, pastelky, nůžky a ostatní věci vyznačte iniciály nebo jméno vašeho dítěte. Ve třídě bude hodně dětí, které budou mít stejné psací potřeby a pomůcky, takže si zajistíte, že nebudete každý týden kupovat nové nůžky, pastelky nebo pero.

Komerční článek


1.9.2014   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Deset způsobů, jak ušetřit při nákupu školních pomůcek

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 11.4.2019 23:32

Já jsem na začátku roku dceři nakoupila školní potřeby na základě toho, jaké jsem na https://slevovykupon.net/ našla slevoé kupóny. Díky tomu jsem tak ušetřila docela dost peněz, takže jsem jí mohla koupit i něco navíc, co bych si jinak dovolit nemohla.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388248.
Archiv anket.