Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pošlete k Ježíškovi balónky s přáníčky!

Pošlete k Ježíškovi balónky s přáníčky!

ceskyjezisek.czJe to už 7 let, kdy poprvé tisíce dětí z celé naší země vypustily k nebi balónky s přáníčky. Ježíšek všechna tato přání dostal a mnohá z nich splnil.

I letos mají děti tuto krásnou možnost, a to 12. prosince přesně v 15.15 hodin. Chvilku předtím se na návsích, náměstích i v ulicích sejdou děti, nejlépe s celými svými rodinami. Na mnoha místech je bude čekat zajímavý program, který jim organizátoři akce připraví. Hlavně zde ale dostanou balónky s přáníčky, které organizátoři naplní plynem. Potom v určený čas na pokyn z rádia všichni najednou své balónky vypustí. Představte si, že některé z nich doletí, tak, jak se stalo již v minulosti, třeba až k moři nebo do jiných dalekých krajin!

Máte chuť (nejen) dětem ve svém okolí zprostředkovat účast na této tradiční předvánoční akci? Pak čtěte dále:

Do akce se mohou přihlásit školy, školky, obce a jakákoli další občanská uskupení z celé České republiky. Letos se nově mohou přihlásit i neorganizované skupiny účastníků. Podmínka je jediná - aby jich ve skupině bylo nejméně 50. ceskyjezisek.czBalónky přihlášení dostanou zdarma, stejně jako přáníčka určená k uvázání na balónek. Patronem Vypouštění balónků s přáníčky k Ježíškovi je opět herec Václav Vydra, centrem akce je město Hodonín.

Pokyny k Vypouštění balónků, přihlášku do akce ke stažení a veškeré další informace najdete na webu www.ceskyjezisek.cz.

Organizátorem akce je Agency Je5, s.r.o.

Komerční článek


3.10.2014   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pošlete k Ježíškovi balónky s přáníčky!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
marta79
marta79 - 13.1.2015 12:16

Ahoj, fakt dobré. Potisky na balonky jsou také výborné...najdou se jistě i s vánočními tématy:

http://www.party-sortiment.cz/party-sortiment/eshop/30-1-Potisk-balonku

smajlik - 105smajlik - 105smajlik - 100

 
isabela.krasna
isabela.krasna - 17.11.2014 14:36

Zdravím, to je opravdu hezký nápad. já bych vám chtěla dát tip na stránky, kde se dá najít spoustu dárků pro naše nejmenší. Koukněte se na stránky kreativni-hracky.com. Je tam toho dost na výběr.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388248.
Archiv anket.