Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Pořiďte si kvalitní dětský kočárek, ale pamatujte i na nošení dětí!

Pořiďte si kvalitní dětský kočárek, ale pamatujte i na nošení dětí!

Kočárek je nedílnou součástí prvních let života každého dítěte. Zároveň byste ovšem měla svého potomka co nejvíce nosit, neboť tímto způsobem je budován silný citový vztah mezi dítětem a rodičem.

Dětské kočárky pro každý věk dítěte

Dětské kočárky dnes patří k základní výbavě všech rodičů, historie tohoto dopravního prostředku ovšem není zase tak dlouhá. Samozřejmě že postupem času byl tento vynález neustále vylepšován, takže aktuálně si lze jednoduše zakoupit špičkový dětský kočárek, jenž bude splňovat všechny požadavky dítěte.  

Při jeho výběru je pochopitelně nutné zohlednit věk dítěte, neboť jedna varianta se hodí pro novorozence (typ s hlubokou korbičkou či kombinovaný kočárek), další pro děti, které již umí s oporou sedět (sportovní kočárky). A pokud už malý objevitel umí chodit, na řadu maminkapřicházejí golfové kočárky neboli golfky.

Zvolený výrobek musí být pro dítě maximálně pohodlný a zároveň bezpečný. Přesvědčte se tedy, že je na něm značka výrobce, a že splňuje normy Evropské unie (EN 1888)!

Nosítka a šátky na nošení dětí

Blízký kontakt mezi matkou (či otcem) a dítětem nelze ničím nahradit, protože je tímto způsobem budován silný citový vztah mezi potomkem a rodiči a zároveň takto posilujete v miminku pocit bezpečí. V mnoha případech se samozřejmě bez dětského kočárku neobejdete, nicméně je-li to možné, používejte ergonomická nosítka na dítě, případně elegantní šátky. Nebudete toho litovat!

Tip na závěr: pestrý sortiment kvalitních dětských kočárků i nosítek a šátků na nošení dětí seženete v e-shopu Pinkorblue.cz.

Komerční článek


1.6.2015   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pořiďte si kvalitní dětský kočárek, ale pamatujte i na nošení dětí!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
isabela.krasna
isabela.krasna - 16.7.2015 16:57

Hezký den, děkuji za článek. Právě uvažuji, zda koupit šátek na nošení nebo ne. Nějaký další článek jsem našla tady: https://www.dtest.cz/clanek-3485/test-nosicu-deti-klokanek-2014. Každopádně si myslím, že kočárek je nezbytný. Velký výběr mají tady: http://www.detske-kocarky.cz/kocarky/?force_sid=95ba96924d176301e64a9e150f87ae32. Jaký máte doma vy? Děkuji.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 125593.
Archiv anket.