Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

Na podzim a v zimě je třeba učinit několik nezbytných kroků k tomu, aby děti nestonaly. U těch nejmenších by měly být samozřejmostí fusaky do kočárku, které je na procházkách udrží v teple.

 

5 tipů na výběr správného fusaku

Pří výběru vhodného fusaku je třeba pamatovat na několik klíčových kritérií, která se týkají především vhodného materiálu, a to konkrétně vnějšího a vnitřního povrchu i výplně. Aktuálně jsou naštěstí k dispozici fusaky v mnoha variantách, takže se samotným nákupem byste neměla mít problém. fusak

 • Vnější povrch. Ať už se rozhodnete pro polyuretan, polyamid či polyester, tedy pro aktuálně nejpoužívanější materiály, u prodejce žádejte informace, zda je vnější povrch fusaku propustný.
 • Vnitřní povrch. V tomto ohledu máte na výběr mezi fleecem a plyšem, což jsou materiály, jež jsou vhodné spíše pro kratší procházky. Pokud víte, že budete venku trávit více času, doporučujeme zvolit spíše přírodní (ovčí) vlnu s výtečnými termoregulačními vlastnostmi.
 • Výplň. Další důležitý faktor. Nejčastěji se lze setkat s výplní fusaku z dutých vláken anebo z peří. Obě jsou přitom vhodné, nicméně pro rodiny alergiků bychom péřové fusaky nedoporučovali.
 • Velikost. Příliš malý, nebo příliš velký fusak svůj účel určitě nebudou plnit dobře. K dispozici jsou ovšem rovněž fusaky, u kterých je možné spodní část odejmout a následně zase připnout.
 • Pořizovací ceny. V některých oblastech není přílišná šetrnost právě nejvhodnější, což platí i pro fusaky. Počítejte tedy s tím, že vás vyjdou na několik tisíc korun. V e-shopu Ondalek.cz nicméně seženete špičkové fusaky za výtečné ceny!
  • Komerční článek


   26.10.2015   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   Nika1
   Nika1 - 23.11.2015 19:50

   Berana mám po manželovi. Do dnešních kočárů se bohužel moc nevejde a to mám snad největší korbu, co jsem v okolí viděla. Do sporťáků beran nejde, protože nemá průstřihy na pásy. Teď se kupují kombinézy z peří. Jinak navlíkat mimčo, to je pro silný nervy nebo špunty do uší. :-)

    
   dadka
   dadka - 23.11.2015 0:25

   Když byly naše holky miminka, měly fusak z beránka. Kupovala jsem ho v Kaře a stál celou jednu výplatu. Když už běhaly, na botičky jsem jim navlékla návleky a dala zpět do sporťáku, aby beránka neumazaly. Fusak sloužil našim dvěma dětem, potom dceři od kamarádky a mému synovci. Tam se ale na opatrnost moc nedbalo a fusak vzal za své. Byl teplý, pěkný a "trvanlivý" a voněl pravou kožešinou.

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Anketa

   Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

   Zpíváte si občas doma?

   Celkem hlasovalo 148385.
   Archiv anket.