Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

jenom to nejlepšíČekáte chlapečka nebo holčičku? Pokud ano, rozhodně se již nemůžete dočkat na termín narození a na to, až se stanete tou nejšťastnější maminkou na světě. Nezapomínejte však na to, že s radostí souvisí také povinnosti a starosti. Například až 25 procent novorozenců trpí problémem s intolerancí laktózy. Objevuje se tak palčivá dětská kolika, kterou je nezbytné řešit. V takovém případě nezapomínejte na to, existuje enzym laktáza, který zařídí to, že bude dětský organismus fungovat tak, jak fungovat má. Nejenom, že není třeba měnit stravu, ale budou eliminovány veškeré doprovodné příznaky, jako je:

· Bolest bříška

· Časté křeče

· Průjmy

 

Dopřejte svému potomkovi zábavu po celý den

Kromě starostí nezapomínejte na to, že se vaše dítě bude chtít i bavit. Pokud jste pracovně vytížená, není třeba zoufat. Uspořádání dokonalé zábavy můžete nechat na profesionálech. A je jedno, zda půjde o oslavu narozenin, nebo třeba o již naplánovaný organizovaný program. Hitem je v dnešní době moderní a super centrum pro děti, kde máte jistotu, že si váš potomek nejenom najde nové přátele, ale vy ho zde na dlouhé hodiny zabavíte. Navíc si zde můžete užít zábavu i vy sama.

 

Vzdělávejte ho

Chcete, aby se vašemu dítěti dobře dařilo a to tak bylo v budoucnu velmi úspěšné? Potom nezapomínejte na vzdělání. To mu dá nejenom škola, jelikož začít budete muset i vy sama. Jak na to? Pomohou vám zábavné hračky pro děti, které mohou být zaměřené právě také ne vzdělání. Už od útlého věku se váš potomek bude učit a zdokonalovat se. A to vše s jistotou toho, že jednotlivé činnosti bude brát výhradně jenom jako formu hry, což znamená, že ho budou bavit a jistě je bude také sám od sebe vyhledávat. Takzvané didaktické hračky jsou v dnešní době skutečně velkým hitem a musíme říci, že jejich výběr je opravdu široký. A to téměř pro každý věk vašeho dítěte.

Komerční článek


26.10.2016   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jana30
Jana30 - 18.8.2020 13:57

Zdravím, ráda bych vás pozvala na své stránky www.detskezabrany.cz , kde nabízím bezpečnostní dětské pojistky na šuplíky a skříňky. Všechny produkty mám osobně vyzkoušené na svých dvou dětech 1.5 a 4 roky. Dětské pojistky mi ušetřili spoustu práce a hlídání. Dceřina oblíbená hra, byla otevřít skříňku se šperky a dalšími maličkostmi a vše vyhazovat ven a strkat do pusy. Bála jsem se, že ji někdy neuhlídám a zaskočí ji, proto jsem si je pořídila. Na základě dobrých zkušeností jsem je začala doporučovat kamarádkám a později jsem si s nimi otevřela obchod. V případě jakýchkoli dotazů mi klidně napište, ráda zodpovím. Přeji vám krásný zbytek dne.

 
Paulínka
Paulínka - 31.1.2018 0:06

Holky jdu za vámy pro názor... kamarádka rekonstruuje koupelnu a svému synovi a manželovi tam budou pořizovat bezvodý pisoár (asi něco takového https://www.ecostep.cz/produkt/bezvode-pisoary/ tohle jsem si gůglnula) nepřijde vám to trochu moc? mají dvě koupelny, ale tahle bude pro ně jako ženské vlastně nevyužitelná? co si o tom myslíte?

 
krasaka
krasaka - 12.8.2017 21:33

smajlik - 61 všechny mámy chtějí pro své děti jen to nejlepší a domnívají se, jak dobře je vychovávají !
Tudíž je nepochopitelné, kolik pak z takových rozkošných batolátek vyroste nevychovaných spratků, sobeckých mamánků, feťáků, alkoholiků i jiných zločinců - a většinou jsou to hoši - nebylo by rozumnější to s ničím nepřehánět a vést je od mládí k základním hodnotám, k pravdomluvnosti, empatii, slušné morálce, hezkému vztahu ke všem ženám, k píli, hrdosti, ba i k vlastenectví ???
Zatím to nevypadá na to, že z této mládeže vyroste něco pozitivního - všichni chtějí jen brát a dávat neumí nikdo. Lásku a vztahy si pletou se sexem na jednu noc - když nechtěně zplodí dítě - "no bóže" - jde o dům dál!!!
Příkladem jim v tom jdou hlavně jejich tatíci, kteří si chtějí ještě rychle užít s druhou či třetí ženou /a je zvláštní, že tito byli ještě vychováváni ke slušnostismajlik - 76 /
Málokdo se nad tím zamyslí, škola pustne a mainstream má jiné, přiblblé starosti smajlik - 55

 
KlaraNovako
KlaraNovako - 16.1.2017 13:02

Já mám teprve 5-měsíční dítě, takže nikam ještě moc nechodíme. Já si ale zase nemůžu vynachválit "chytré hračky", které pro takhle malé děti vyrábějí. Můje oblíbená je aktivní centrum Hledá se nemo - https://www.pro-maminku.cz/hracky.html ... kam vlastně dítě posadíte a kolem něho jsem hračky, kolotoče a čudlíky, které když se zmáčknou, tak to vydává zvuk nebo ožije nějaké zvířátko. Je to super.

 
TerkaBay
TerkaBay - 30.11.2016 18:37

Moje dcerka už sice není miminko, no jako každá máma chci pro ni jen to nejlepší. Po dětském centru, kde jsme chodily aby se socializovala jsme začli teď s tanečnou, chtěla jsem pro ni nějaký sport ale nic nebezpečného, vybrali sme tanec a já můžu vřele doporučit studio Cool Dance https://www.cooldance.cz/ úžasný přístup a velmi profesionální, dcerka je nadšená a já taky

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57046.
Archiv anket.