Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o pomoc a radu. Hledáme teď zrovna digestoř. S manželem jsme se docela sekli a nemůžeme se shodnout. Hledáme takovou, aby nabídla výborný poměr kvality a ceny. Díky moc za každý tip.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 25.8.2019 12:22

Nemáš vůbec zač. Jj, taky jsem si to tak hledala a právě díky těm recenzím jsem s https://www.airforce-eshop.cz/ spojila. A říkám, fakt super přístup! Jinak my jsme si koupili tu, jak se zabuduje do pracovní desky. Skvělý řešení, tohle doporučuju, pokud na to máte prostor.

 
Alecca
Alecca - 7.7.2019 18:59

Ahojky, ty jo, moc díky za doporučení. Já jsem na airforce-eshop.cz četla spousty výborných recenzí, ale tak jsem si říkala, že bych se ještě poptala sama. A jakou od nich máte?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 24.6.2019 19:20

Ahojky, osobně ti mohu doporučit https://www.airforce-eshop.cz/. My jsme si na tomto webu digestoř vybrali a jsme moc spokojeni. Pokud by sis pak nevěděla rady s výběrem, zavolej jim, oni ti moc rádi a hlavně velmi ochotně s výběrem poradí. I já jsem to tak udělala a jsem spokojená. Sama bych si tak kvalitně nevybrala.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57215.
Archiv anket.