Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kočárek - jaký

Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Hledám kočárek, brouzdám po netu, obíhám obchůdky. Docela se mi líbí já Inglesina a vybrala bych si tento set - https://www.babyplace.cz/set-inglesina-trilogy-duo-podvozek-inglesina-trilogy-titan-kopie/ Jaké jsou vaše zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 25.8.2019 18:07

Já třeba z Ostravy nejsem na Babyplace taky nakupuju. Vše, co mají, tak mají dostupné i online a zboží ti pošlou. Nevím teda, jak s kočárkama, to se budeš muset informovat. Napsala bych ten mail.

 
Alecca
Alecca - 29.7.2019 20:07

Ahojky, jako takto… Já jsem přímo z Ostravy, odkud jsi ty? Ptám se jen proto, že jsi sem dávala odkaz na kočárek z Babyplace. Já tam chodím moc ráda, jsou tam skvelí. Se vším mi poradí. I kočárek jsem tam právě vybírala a hodně mi s výběrem pomohli. Tak se tam zkus zastavit. Pokud jsi teda z Ostravy nebo z okolí. Jinak zkus mail.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.