Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj všem :) Teď akorát s manžele vybíráme sedačku pro naše mimi. Docela se nám líbí, i podle recenzí, zn. Besafe. Chtěla bych se ale zeptat, kdo tuto značku mám a jak jste s nimi spokojené?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 25.8.2019 18:08

Určitě postupně. Taky jsme si nejprve pohrávali s myšlenkou, že bychom koupili rovnou do 36, ale tuhle variantu jsme zavrhli. Pro mimi je opravdu lepší kupovat postupně.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 29.7.2019 20:07

Ahojky :) Pro jak staré mimi hledáš sedačku? My jsme od narození malou vozili v této https://www.babyplace.cz/autosedacka-kiddy-evolution-pro2/ a spokojenost. Po cca roce a půl jsme pak měnili a tuto jsme poslali dál. Takže záleží pro jak staré mimi to má být. Každopádně doporučuju kupovat postupně.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.