Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Cvičené Body express

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, zda má nekterá z vás zkušenosti s http://www.bodyexpress.cz/ Já zatím chodím na cvičení, ze kterého teda nejsem moc nadšená a hlavně mě taky už nebaví... Docela bojuju se svou váhou a ráda bych tak nějak pro svoje pohodlí cvičila sama - jen já a ternér.... To u tohodle cvičené lze, že? Jak jste s ním spokojeny vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eliiika85
Eliiika85 - 1.9.2019 18:09

Čau, jasně :) Taky mám tento cíl a proto chodím na toto cvičení - http://www.bodyexpress.cz/. Super cvičení, které je na 20 minut, je to jednou týdně a hlavně mě to baví. Je to cvičení, které neleze do peněz, do času, vše ti na cvičení dají tam :) Prostě paráda! Zkus ho!

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 29.7.2019 21:57

Děkuji moc moc za vyčerpávající info. No a jak dlouho už na body express chodíš? A pozoruješ už první výsledky?

 
Alecca
Alecca - 29.6.2019 19:07

Ahoj, body express je cvičení na 20 minut, ale do těla teda dostaneš pořádně :) Za těch dvacet minut aktivuješ všechny svaly v těle, jako bys chodila do posilky každý den a cvičila tam třeba 2 hodiny. Proto je to cvičení extrémně účinné. Jako krom toho, že je skvelý na metabolismus, tak mě díky němu přestaly trápit záda. Už mě tak nebolí, mám mnohem lepší držení těla. Takže doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76665.
    Archiv anket.