Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Prosím poraďte dietu

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Holky, tak cooo, jak jste na tom se shazováním kil? Já bych teda rozhodně potřebovala ještě něco sundat dolů :D Potřebovala bych sundat tak 15 kg. Co myslíte, jaký způsob hubnutí je nejlepší a nejúčinější? Docela jsem uvažovala i nad proteinovou dietou, ale těch je trhu tolik, že vůbec nevím, jakou si mám koupit.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.10.2019 19:00

Hele, za mě můžu říct, že dieta https://mixslim.cz se drží velmi dobře. Jídla jsou chutná, nemám během ní pocit hladu, takže zvládnu třeba i vařit doma dětem a manželovi. Jinak kila jdou dolu hned od začátku, což je senzační. Neznám více motivující mocit!

 
Loupáček
Loupáček - 5.9.2019 16:35

Ahoj, jako proteinová dieta je skvělá volba. Sama jsem jednu držela. Ale jak říkáš, na trhu je jich opravdu celá řada. Já jsem měla možnost ochutnat jídla asi třech diet a nejvíc mi chutnaly jídla od https://mixslim.cz/. Jako dívej, 15 kilo je reálný, s tou dietou ti to půjde. Je to celkem jednoduchá dieta. Dopředu máš jasně stanové, jaká jídla v jakém množství jíš. Takže je i pohodlná. Jídla jsou chutná, takže se nemusíš bát, že by ti nechutnala. Já už jsem ji ukončila cca před 2 měsíci a dále dodruju zdravý jídleníček a shozená kila si krásně udržuju. Tak zkus tu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55584.
Archiv anket.