Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Erekce, jak ji pomoct?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Erotika a sex / Erekce, jak ji pomoct?
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj všem, měla bych takový choulostivější dotaz… Jak často spolu doma spíte? My jsme spolu dřív spali opravdu hodně často, ale teď to nějak nejde. Manžel na to nemá vůbec chuť. Sem tam má i problémy s erekcí. Napadlo mě, že bych mu zkusila koupit něco na její podporu. Ale nikdy jsem to nekupovala a co jsem se tak koukala, tak ono je toho na trhu vážně hodně :-O Jaký produkt se osvědčil vám?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Betuska12
Betuska12 - 25.1.2021 22:36

Nám sexuální život zachránil https://www.amarex.cz/ manžel na to má zase chuť a vydrží mnohem víc. A hlavně je to přírodní takže se nemusíme bát vedlejších účinků

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 22.12.2019 17:45

Ahojky, my jsme nikdy problém neměli. Ale potom přišly děti, stres v práci, já otrávená, manžel vyčerpanej no a samozřejmě se to projevilo, že... No a kde jinde, než na sexuálním libidu. Manželovi nechtěl stát :/ Tak jsem hledala co a jak a našla jsem právě https://www.amante.cz/amante-original/amante-original-20-tobolek/ a musím říct, že to jsou tobolky, které nás vrátily do aktivního sexuálního života.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 418.
Archiv anket.