Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahojky holky, moc ráda bych si domů pořídila běžící pás. Jen nevím, zda elektrický nebo mechanický. Jaké zkušenosti máte vy? Jako do posilky jsem na pás chodila a bylo to super :) Jen už nemám tolik času do posilky chodit :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 27.5.2020 13:18

No právě. Jako posilky sice už jedou, ale já tam jednak jít nechci a jednak mi to v tomto rezimu ani neprijde vhodný :/ jinak mrknu teda na ten fitham, díky moc za doporučení.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 22.5.2020 20:24

Já do posilky už nechodím a ani mi to nechybí. Cvičím doma. Koupila jsem si elektrický běhací pás a super. Čili si dám pár minut na zahřátí a pak cvičím s vlastní vahou. Doporučuju mrknou na https://www.fitham.cz/, tam mají perfektní svičení pomůcky.

 
Miniee
Miniee - 3.5.2020 21:41

Ahoj, já osobně mám zkušenosti jen s tím elektrickým. A ten mi teda vyhovuje moc. Vlastně asi nemám zájem zkoušet mechanický. Jinak jsem si ho pořídila domů a mám tento https://www.fitham.cz/nordictrack-t140 a nemůžu si ho vynachválit. Jako v této době, kdy nikam nemůžeme, je super ho doma mít.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433768.
Archiv anket.