Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Clip in? Ano x ne?

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Holky, po porodu mi nějak nechtějí narůst vlasy... Tak jsem začala hledat, co by mi mohlo pomoct a spíš, než nějakým peparátům, bych peníze ráda dala za clip in. Na netu se mi líbí tento set https://www.clip-in-vlasy.eu/product/deluxe-sada-clip-in-pricesku-51cm/deluxe-clip-in-sada-51cm-cerna/67. Už jsem se celkem i rozhodla, že do toho půjdu. Jen by mě zajímalo... Jak zvoli odstín? Je možné se třeba s prodejcem poradit?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 12.5.2020 20:25

Díky moc za info i za doporučení. Už jsem se na clip-in-vlasy.eu koukala a jako super. Kolik je třeba tech pramenů koupit, abych si mohla svoje vlasy prodloužit? Nevím, jak to udělat, aby to vypadalo přirozeně...

 
Eliiika85
Eliiika85 - 10.4.2020 22:00

Ahoj, dřív, než jsem si koupila clip in, tak jsem taky zkoušela všelijaké preparáty a nic prostě nezabralo :/ Ale ty clipy jsou senzační. Neničí vlasy, je na ně spoleh. Do účesu super, i jen tak na prodloužení a zahuštění vlasů. Jinak ty z clip-in-vlasy.eu jsou super, taky je tam beru. Jinak o odstínu se domluv třeba přes mail, rádi poradí :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57215.
Archiv anket.