Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Clip in pro dceru

Založila Loupáček poslat vzkaz
Dámy, jak máte stará dítka? :) Já mám dvě dcery, 10 a 13 no a ta starší dcera mě otravuje, že by si přála připínací vlasy, ale moc o tom nevím. Jako když to na někom vidím, tak se mi to děsně líbí... Jak dlouho to vydrží? Kde to objednat? Děkuji za radu ;)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 12.5.2020 20:26

Aha, super Eliiiko, moc díky za info. To jsem nevěděla. Na clip-in-vlasy.eu jsem se už koukala a teď by mě docela zajímalo, kolik jim těch pramenů koupit? Jeden nebo dva asi nebudou stačit, že? :D

 
Eliiika85
Eliiika85 - 10.4.2020 22:02

Ahojky, to jsou clip in vlasy. Jsou super :) Já sama je nosím a nosím je moc ráda. Moje vlasy mi moc narůst nechtějí, tak si je tím zahušťuju. Ale pro dcerku to bude spíš paráda, než nutnost jako pro mě :) Hele, mrkni na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tady si clipy kupuju já a jsem spokojená, moc. Jsou z pravých vlasů, takže se senzačně udržují a taky upravují.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432224.
Archiv anket.