Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Miniee poslat vzkaz
Ahoj kočky, chci se zeptat... kde nakupujete sexy hračičky? :) Chodíte do kamenné prodejny nebo spíše preferujete net?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
FukovaG
FukovaG - 22.9.2020 22:07

Dobrý večer, kde nejčastěji nakupujete v sex shopu?

 
LidkaJ
LidkaJ - 28.8.2020 7:33

Dobrý den, já nakupuji tady a partnerovi dělám radost:-) https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/saty/noir-handmade-f154-powerwetlook-long-sleeve-minidress-with-corset.

 
Lulakova
Lulakova - 23.5.2020 15:14

Nakupuji ze sex shopu https://www.eroticsexshop.cz/ , opravdu se nemusíte bát, si od nich nechat zásilku poslat kamkoliv.

 
Karaskovajana
Karaskovajana - 22.5.2020 19:00

Který sexshop máte takhle vyzkoušený? raději bych si ho objednala takhle, když budu mít jistotu, že to na balíčku nebude poznat.

 
Lulakova
Lulakova - 19.5.2020 23:39

Asi záleží, odkud si balíček objednáváte. Já mám vybraný sex shop, kde mám jistotou diskrétního balení. Vždy posílají balíček bez popisu, takže vůbec není poznat, že se jedná o zásilku ze sexshopu.

 
Karaskovajana
Karaskovajana - 15.5.2020 21:29

Jak to funguje, když si objednáváte zásilku ze sexshopu? jak ten balíček vypadá? Měla bych se bát, že by někdo poznal, že je to ze sex shopu?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 4.5.2020 20:29

Ahojky, já osobně třeba nakupuju spíše na e-shopu. Je to diskrétní navíc nabídka tam je skoro vždy větší, než v kamenné prodejně. Oblíbila jsem si https://e-kondomy.cz a doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433768.
Archiv anket.