Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Dovybavení kuchyně

Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Holky, potřebuji nutně dovybavit kuchyň a ještě mi chybí mixer :( Na trhu jich je ale celá řada a já nevím, po jakém sáhnout. Moje priorita je především kvalita! Cenu ani tak moc neřeším… Díky moc za doporučení a info.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 1.10.2020 10:53

A jak jsi s tímto mixerem spokojená?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 31.8.2020 11:40

Díky moc :) Tohle přesně jsem potřebovala vědět. Už jsem si vybrala https://www.orava.eu/cz/smoothie-mixer-s-5-nadobami-rm-1000-g a jsem nadšená. Ty sis koupila jaký mixer?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.7.2020 6:56

Ahojky :) Hele, já osobně ti doporučím značku Orava, mixer od ní mám a jsem s ním spokojená maximálně. Mrkni na jejich nabídku na https://www.orava.eu/cz/mixery, určitě si tam vybereš :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430391.
Archiv anket.