Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Brašna přeš rameno - kde koupit

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Brašna přeš rameno - kde koupit
Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Holky, SOS. Chlapovi chci koupit brašnu přes rameno do práce. Nechci ale utratit nezbytně moc, ale zase hledám kvalitu. Je vůbec možné takovým požadavkům vyhovět? Najdu něco takovýho?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Koutnamartina
Koutnamartina - 20.5.2021 22:49

Určitě nedoporučuji při výběru šetřit. Já bych určitě zvolila kvalitní koženou tašku, která se hned nerozpadne. Já jsem před rokem manželovi kupovala tuto koženou tašku: https://www.penezenkylp.cz/kabelky/44-kozena-aktovka-kabela-kabelka-cerna.html , se kterou je moc spokojený. Všechny dokumenty i notebook se tam v pohodě vlezou a navíc vypadá velmi elegantně.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.2.2021 12:20

Ted jsem chlapovi k narozeninám koupila tento batoh https://www.different.cz/damske-kabelky-tasky/calvin-klein-cerne-batoh-striped-logo-round-backpack_k50k505376-bax. No je nadšený :)

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 23.12.2020 13:44

Batoh je super. Můj ho taky nosí. Ale jasně, chápu, někdo je i na ty tašky.

 
Alecca
Alecca - 22.12.2020 22:19

Tyyy jo, tašku nevím. Můj je spíš sportovní typ. K vánocům jsem mu koupila tento batoh https://www.different.cz/panske-tasky/batoh-under-armour-ua-gameday-2-0-backpack-red-u-1354934-688. Už potřebuje nutně nový :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.