Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Darování vajíček - ano ne?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Darování vajíček - ano ne?
Založila Loupáček poslat vzkaz
Ahojky holky, je tu některá, co byla darovat vajíčka? Jak se vůbec na darování tváříte? A je tu některá, co má zkušenosti s IVF klinikou Zlín? Podle mě je to krásný skutek. Díky vaší odvaze pomůžete neplodným párům. Sama si s myšlenkou darování pohrávám. Ale ráda bych vyzjistila bližší info.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Niccol
Niccol - 21.12.2020 18:08

Teď je za to i hezká finanční kompenzace a nějaká poukázka :) já jsem si za to nic brala, ale věřím, že někomu se to můžu hodit a někomu to pomůže :)

 
SoniaCer
SoniaCer - 25.11.2020 17:49

Loupáček: všechno mají moc hezky popsané přímo na stránkách kliniky nebo teda záleží na tom, jakou si vybereš, ale za sebe ti můžu doporučit tady tuhle kliniku, se kterou mám přímo zkušenost www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

 
Loupáček
Loupáček - 30.10.2020 10:09

Jak to darování vlastně probíhá a jak dlouho to trvá?

 
Alecca
Alecca - 29.10.2020 19:35

Jj, já jsem darovat byla, takže o celém procesu si myslím jen to nejlepší. Byla jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/ a tam byla neskutečně spokojená. Super péče. Pokud o darování uvažuješ, pak tuto kliniku jen doporučím.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.