Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Darování vajíček - kam zajít

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Darování vajíček - kam zajít
Založila Majklová poslat vzkaz
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat... jak se tváříte na darování vajíček? Já si s tou myšlenkou hodně pohrávám, ale byla bych ráda, kdyby se třeba ozval někdo, kdo to má za sebou. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majklová
Majklová - 27.7.2020 21:17

No, já jsem zatím nebyla ani jednou, ale právě bych jako docela aji sla... Jen nevím, kam... Jsem z Moravy, klinik je tu celkem dost, ale nevím, jakou zvolit. Hodně dobré recenze má klinika https://www.ivf-zlin.cz/. Náhodou zkušenosti? Díky moc.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 2.7.2020 8:56

Holky, je tu někdo, kdo byl darovat vícekrát? Jde mi o to, jak často a jak dlouho se může darovat? Nejde mi o to chodit co měsíc, jenom mě tak ze zajímosti zajímá, jak to vlastně je. Díky moc.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430777.
Archiv anket.